سه شنبه, 01 تیر 1400 - Tuesday, 22 June 2021

سخن مردم : نماینده دشتستان: دانشکده داروسازی در دشتستان ایجاد شود

sokhanemardom 480

به گزارش سخن مردم : دکتر ابراهیم رضایی نماینده مردم دشتستان در مجلس در نشست با مسئولان دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر گفت:کارهای بزرگی از سوی فعالان حوزه سلامت برای مقابله با کرونا صورت گرفته است.

وی با تقدیر از تلاش‌های کادر درمانی برای خدمات‌دهی به بیماران کرونایی و تلاش برای پیشگیری از کرونا اضافه کرد: شاهد خلق حماسه‌های ماندگاری از سوی نیروهای بهداشتی و درمانی در نقاط مختلف استان هستیم.

نماینده مردم شهرستان دشتستان در شورای اسلامی به برخی از مشکلات و نواقص اشاره کرد و افزود: دنبال مقصر نیستیم و باید همه با هم تلاش کنیم که مسائل و مشکلات را شناسایی کرده و راهکارهای مناسب برای عبور از این وضعیت اتخاذ کنیم.

وی خواستار رفع مسائلی همچون کمبود دارو و تجهیزات در بیمارستان برازجان، بهبود وضعیت اورژانس بیمارستان و فعال شدن درمانگاه تخصصی از مطالبات و خواسته‌های مردم شهرستان است.

دکتر ابراهیم رضایی نماینده مردم دشتستان ایجاد دانشکده داروسازی در دشتستان را بسیار مهم دانست و بیان کرد: ایجاد دانشکده داروسازی در دشتستان اهمیت زیادی دارد و با استفاده از ظرفیت بیمارستان شهید گنجی برازجان، دانشکده داروسازی در دشتستان راه‌اندازی شود ، افزایش و تقویت نیروهای خدماتی در بیمارستان برازجان، تأمین دستگاه اکسیژن‌ساز، رفع مشکلات نیروهای اوتی، نظارت بر عملکرد پزشکان طرحی، و تخصصی شدن حراست بیمارستان شهید گنجی از دیگر خواسته‌ها است.

نماینده مردم شهرستان دشتستان در شورای اسلامی با بیان اینکه آماده هرگونه همکاری برای بهبود وضعیت سلامت در استان هستم. هر جایی نیاز به حضور، پیگیری و مطالبه‌گری بنده باشد اعلام کنید تا با تمام وجود اقدام کنم.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه