جمعه, 28 شهریور 1399 - Friday, 18 September 2020

سخن مردم : نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: برای رفع مشکلات عشایر و کشاورزان قائل به الگوی مرکزنشینان نخواهیم بود و از برکات این سفر احصاء این مشکلات از نزدیک است.

84517960 593064577945455 7693670942787991929 n

به گزارش سخن مردم : دکتر ابراهیم رضایی در نشست شورای اداری بخش ارم با قدرداني از مردم و مسئولان بخش ارم، اظهار داشت: طبق وعده‌های زمان انتخابات، خود را ملزم به سرزدن به نقاط مختلف شهرستان می دانم و از نزدیک شنونده مشکلات مردم خواهم بود.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: هر مسئولی در رفع مشکلات مردم سستی و كوتاهي کند بطور جد و ‌تمام قد مقابل او خواهم ایستاد و از هر مديري كه به مردم خدمت كند، حمايت خواهم كرد.

وی خاطرنشان کرد: اقتدار جمهوری اسلامی امروز به جایی رسیده است که نفتکش های ما با صلابت در مقابل چشم همه زورگویان بنزین صادر می‌کنند و این تحقق تفکر امام است که فرمود آمریکا هیچ غلطی نمی تواند کند.

وی دامه داد: امروزه این اقتدار باید در درون هم حکم فرما شود که اگر مشکلی در جایی بوجود آمد سریعا و فورا و با روحيه جهادي آن مشکل برای کاهش رنج مردم رفع شود.

رضایی افزود: این تفکر انقلابي و جهادي نه تنها در خارج از کشور، بلکه در داخل کشور هم باید حاکم شود و مشکلات نباید برای مردم رنج و سختی ایجاد کنند.

وی گفت: به عنوان وکیل و نماینده شما قول می دهم تا آخر در کنار شما برای پیگیری مشکلات خواهم ایستاد. در صدر مشکلات این بخش، موضوع تعریض و ترميم جاده ارم است که همه تلاشمان را براي حل آن بكار خواهيم بست.

وی با بیان اینکه کشاورزی بخش ارم یک فرصت برای کشور و استان و تجلی اقتصاد مقاومتی است افزود: با دعوت از مدیران اجرايي در جمع مردم حضور خواهیم یافت و از نزدیک پیگیر مشکلات خواهیم بود.

مهر

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه

عضویت در خبر نامه