چهارشنبه, 02 مهر 1399 - Wednesday, 23 September 2020

سخن مردم"مدیر آموزش و پرورش شهرستان دشتستان گفت: آیین گلبانگ و نواختن زنگ انقلاب در تاریخ 12 بهمن در مدرسه نمادین و سایر مدارس شهرستان همزمان با سراسر کشور برگزار می شود.

به گزارش سخن مردم"سیدحسن لواسانی فرد در نشست کمیته دانش آموزی و فرهنگیان ستاد دهه فجر دشتستان در محل دفتر مدیریت آموزش و پرورش ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی اظهار داشت: دهه فجر امسال با نام و یاد سردار شهید برگزار می شود و در این خصوص لازم است مراسم های این دهه هرچه با شکوه تر در مدارس برگزار شود.

5678

لواسانی فرد تصریح کرد: آیین گلبانگ زنگ انقلاب امسال به میزبانی دبیرستان دخترانه فرزانگان دوره دوم و با حضور مسئولان شهرستانی در تاریخ 12 بهمن ماه برگزار می گردد.

وی افزود: معمولا هفته قبل از شروع دهه فجر ،هفته استقبال از دهه فجر در مدارس است که امسال بدلیل همزمانی با ایام فاطمیه در تاریخ های 11 بهمن آذین بندی کلاتس ها و مدارس انجام خواهد شد.

مدیر آموزش و پرورش دشتستان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی ادامه داد: مراسم لاله های روشن همزمان در مدارس سراسر کشور در تاریخ 16 بهمن ماه برگزار می گردد ولی بدلیل برگزاری اردوی راهیان نور پسران متوسطه دشتستان در این تاریخ ،

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه

عضویت در خبر نامه