شنبه, 04 بهمن 1399 - Friday, 22 January 2021

سخن مردم"خانه بهداشت روستای خوشمکان در شهرستان دشتستان در چهارمین روز از هفته دولت با حضور فرماندار دشتستان و جمعی از مسئولان شهرستانی افتتاح شد.

k9rm_0220.jpg

به گزارش سخن مردم"فرماندار شهرستان دشتستان گفت: با اجرایی شدن طرح تحول سلامت در دولت تدبیر و امید اقدامات بسیار خوبی در حوزه بهداشت و درمان رخ‌داده است که منجر به ارتقای سطح خدمات ارائه‌شده در شهرستان دشتستان شده است.

دکتر ارسلان زارع در آیین افتتاح خانه بهداشت خوشمکان گفت: امکانات قابل‌استفاده در مراکز و خانه‌های بهداشت، اورژانس‌های جاده‌ای و همچنین بیمارستان‌ها به‌طور چشمگیری ارتقاء پیدا کرد و همه خانه‌های بهداشتی و مراکز درمانی ازلحاظ سطح‌بندی و چیدمان استانداردسازی شده‌اند.

وی تصریح کرد: در شهرستان دشتستان بیش از 90 درصد از خانه‌های بهداشت نوسازی و یا بهسازی شده‌اند و در هفته دولت سال جاری شاهد افتتاح و بهره‌برداری از 9 خانه بهداشت و یک مرکز خدمات جامع سلامت در شهرستان هستیم.

دکتر زارع افزود: دیگر پروژه بزرگ در شهرستان دشتستان، بیمارستان 17 شهریور برازجان است که باهمت مسئولان استان و دانشگاه علوم پزشکی که از اوایل سال 97 اجرایی شد و تاکنون 30 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

وی خاطرنشان کرد: ساختمان کلینیک تخصصی ویژه با 65 درصد پیشرفت فیزیکی تا پایان سال جاری به اتمام رسیده و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

فرماندار دشتستان تصریح کرد: بخش دیالیز بیمارستان شهید گنجی که بنام مرحوم دکتر صالحی نام‌گذاری شده، با 13 تخت در بیمارستان شهید گنجی در آینده نزدیک افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.روابط عمومی

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه