پنج شنبه, 02 بهمن 1399 - Thursday, 21 January 2021

سخن مردم : مدیر حوزه علمیه استان بوشهر:  مواضع شفاف و انقلابی و روحیه مطالبه‌گری نماینده دشتستان ستودنی است.

sokhanemardom 583

به گزارش سخن مردم : مدیر حوزه علمیه استان بوشهر از مواضع شفاف و انقلابی و روحیه مطالبه‌گری نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی تقدیر کرد.

حجت‌الاسلام علی اکبر اسماعیلی در نشست با نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مواضع مردمی و انقلابی مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی ستودنی است.

وی رفع مشکل اشتغال در سطح استان را یک ضرورت دانست و ادامه داد: استان بوشهر با این همه منابع رو زمینی و زیر زمینی نباید مشکل اشتغال داشته باشد.

دکتر ابراهیم رضایی نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست اظهار داشت: حوزه‌های علمیه از نهادهای انقلابی، تأثیرگذار و بسیار مهم در ایران اسلامی هستند.

وی با اشاره به پیشگامی حوزه علمیه در بیان مطالبات مردم و پیگیری این مسائل افزود: ارتباط و تعامل حوزه علمیه خواهران با بدنه مردم در ایجاد امید و نشاط در جامعه بسیار تأثیر گذار است و باعث ترویج سبک زندگی اسلامی ایرانی خواهد شد.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی با قدردانی از تلاش حوزه علمیه خواهران استان در عرصه فعالیت‌های جهادی تاکید کرد: خدمت به مردم ویژگی حوزه انقلابی است که حوزه علمیه خواهران استان بوشهر آن را دارا است.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه