چهارشنبه, 01 خرداد 1398 - Wednesday, 22 May 2019

سخن مردم"«روز قدس نشان‌دهنده‌ صف‌بندی حق و باطل و صف‌بندی عدل در مقابل ظلم است». رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی)

qnkv_6358578_629.jpg

به گزارش سخن مردم"امروزه جهان شاهد فجیع ترین اقدامات ضد بشری از سوی نظام سلطه (آمریکا، رژیم صیهونیستی و ...) در نقاط مختلف از جمله در فلسطین است. امروز در نوار غزه مردم غیرنظامی و بیگناه از حقوق اولیه خود برای حیات و دسترسی به امکانات اولیه زندگی محرومند و از دسترسی به کاروان های امدادی منع می شوند.

دولت امریکا با انتقال غیرقانونی سفارت خود به بیت المقدس نیز، زمینه های درگیری در این منطقه بحران زده را بحرانی‌تر کرده است.

وطبق فرمایشان امام خمینی (ره) «روز قدس یک روز جهانی است. روزی نیست که فقط اختصاص به قدس داشته باشد. روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است«من روز قدس را روز اسلام و روز رسول اکرم می‌دانم، و روزی است که باید ما تمام قوای خودمان را مجهز کنیم؛ و مسلمین از آن انزوایی که آن‌ها را کشانده بودند خارج شوند، و با تمام قدرت و قوّت در مقابل اجانب بایستند.»

»روز مقابله ملت‌هایی است که در زیر فشار ظلم آمریکا و غیر آمریکا بودند، در مقابل ابرقدرت‌هاست. «

»روزی است که باید مستضعفین مجهز بشوند در مقابل مستکبرین، و دماغ مستکبرین را به خاک بمالند. روزی است که بین منافقین و متعهدین امتیاز خواهد شد«

»روز قدس روزی است که باید سرنوشت ملت‌های مستضعف معلوم شود، باید ملت‌های مستضعف در مقابل مستکبرین اعلام وجود بکنند«

»روز قدس روز اسلام است. روز قدس روزی است که اسلام را باید احیا کرد و احیا بکنیم، و قوانین اسلام در ممالک اسلامی اجرا بشود«

»روز قدس روزی است که باید به همه ابرقدرتها هشدار بدهیم که اسلام دیگر تحت سیطرهٔ شما، به واسطهٔ عُمّال خبیث شما، واقع نخواهد شدروز قدس، روز حیات اسلام است«

«روز امتیاز حق از باطل است، روز جدایی حق و باطل است.»

امروز بیش از پیش نقش اسرائیل در ناامنی منطقه و حمایت از تروریست‌های وهابی نمایان شده و اراده مردمی در تقابل با این رژیم توطئه‌گر و همپیمانان منطقه‌ای و بین المللی آن، ضروری است.

هر ساله مردم مومن و متدین و شجاع ایران اسلامی برای دفاع از ملت مظلوم فلسطین در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با برگزاری راهپیمایی باشکوه روز حهانی قدس شعار مرگ بر اسراییل و مرگ بر آمریکا سر خواهند داد و امسال هم در روز جمعه هجدهم خرداد ماه برابر با بیست و سوم ماه مبارک رمضان در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت خواهند کرد و به دفاع از ملت مظلوم فلسطین خواهند پرداخت.پس همه با هم باید با حضور در این راهپیمایی علاوه بر آگاه کردن جهان از این جنایات و محکومیت دد منشی‌های رژیم صهیونیستی، به دفاع از مردم غزه برخیزیم.

همزمان با سراسرکشور"مراسم یوم الله روزجهانی قدس در شهر برازجان از ساعت ۱۱.۳۰روز جمعه ۱۸خرداد ازمیدان شهید چمران روبروی اداره پست تا مصلی جمعه با حضور گسترده مردم روزه دار و ولایی برگزار می گردد.وسخنران این مراسم حجت‌الاسلام عرفان اعزامی از حوزه علمیه قم خواهد بود.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه

خبرهای ویژه