چهارشنبه, 29 دی 1400 - Wednesday, 19 January 2022

سخن مردم" سرهنگ آراوند فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان گفت: امنیت و سلامت از نیازهای ضروری است و مطالبه مردمی در ارتباط با گرانی را در اولین جلسه شورای تأمین مطرح خواهم نمود.

IMG 0537

مهین قاسمی " به گزارش سخن مردم" سرهنگ آراوند فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان و هیأت همراه عصردوشنبه به مناسبت هفته نیروی انتطامی از هفته نامه مردم جنوب و پایگاه خبری تحلیلی سخن مردم بازدید وبا مدیرمسئول دیدارنمودند.

IMG 0567

سرهنگ آراوند فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان ضمن تقدیر وتشکراز زحمات این رسانه در جهت پوشش خبرهای نیروی انتظامی و اخبار صحیح و فرهنگ مطالعه، شعار امسال ناجا را ( با هم برای امنیت و سلامت ) عنوان نمود.

ایشان بابیان اینکه امنیت و سلامت از نیازهای ضروری است افزود: امنیت و سلامت از بدو خلقت بشر وجودشان باعث بقا و ضامن پیشرفت بوده است و نیروی انتظامی نیز با توجه به تأثیر گسترده بیماری کرونا این شعار را با درایت خاصی مشخص کرده و اقداماتی را در طول یکسال نشانه گذاری نموده که در این راستا اهداف عالیه را دنبال می کند.

فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان در ارتباط با تعطیلی اماکن گفت: در ابتدای بیماری کرونا شاهد تعطیلی اماکن بودیم که بدون کمک مردم فهیم امکان پذیر نبود و اینک با توجه به تصمیم ستاد مقابله با کرونا شهرستان این مسأله نیز اگر نیاز باشد و تصویب شود صورت خواهد گرفت و همکاری لازم نیز انجام خواهد شد.

سرهنگ آراوند در ادامه افزود: پیگیری مطالبه مردمی در ارتباط با گرانی را در اولین جلسه شورای تأمین مطرح خواهم نمود.

ایشان تصریح نمود: نیروی انتطامی با شروع ویروس منحوس کرونا همواره در کنار مردم و کادر درمان بود و با ضدعفونی و گندزدایی اماکن و معابر وظیفه خود را ا انجام داد و اکنون وظیفه مردم است به کادر درمان با رعایت نکات مهم کمک کنند تا از این بحران هم عبورکنیم.

سرهنگ آراوند با تاکید بر اینکه رعایت نکات بهداشتی و استفاده از ماسک توسط مردم ،درخانه ماندن و شرکت نکردن در تجمعات ضروری است ، از کادر درمان و تلاش های آنان در مقابله با ویروس کرونا و خدمات شایسته به مردم تشکر نمود.

IMG 0547

قاسمی مدیر مسئول هفته نامه مردم جنوب:

اطلاع رسانی صحیح  و مستند مهم ترین رسالت هفته نامه مردم جنوب و پایگاه خبری  سخن مردم است

قاسمی مدیر مسئول هفته نامه مردم جنوب ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های شبانه روزی نیروی انتظامی و تبریک هفته نیروی انتظامی ارتباط تنگاتنگ هفته نامه با نیروی انتظامی را مایه خرسندی دانست و افزود: وجود نیروهای خالص و صادق در این نهاد موجب رابطه ای خوب و قوی شده است و تاکنون اخبار نیروی انتظامی را به موقع توانسته ایم اطلاع رسانی نماییم که مایه خرسندی است.

وی گفت : یکی از معضلات بزرگ کشور و استان بیماری کرونا و گرانی است که در زمینه درمان مشکلاتی از جمله کمبود دارو ؛ و گران بودن آن وجود دارد که در این راستا نظارت بیشتر را می طلبد.

ایشان در زمینه عدم گسترش بیماری کرونا ، به تعطیلی بیشتر و منع آمد و رشد جهت پیشگیری از این بیماری خواستار اقدامات بیشتر شد ، قاسمی گفت: استفاده از ماسک باید فرهنگ سازی شود.

وی افزود : فرهنگ سازی و استفاده همه از ماسک و در خانه ماندن از راههای مهم جلوگیری از کرونا است.

در پایان مدیر مسئول هفته نامه مردم جنوب و پایگاه خبری تحلیلی سخن مردم به خاطر زحمات نیروی انتظامی از جناب سرهنگ آراوند و معاونین ایشان با اهدا کتاب تقدیر و تشکر نمود.

IMG 0541

IMG 0548

IMG 0552

IMG 0564

IMG 0554

IMG 0570

IMG 0573

IMG 0575

IMG 0578

IMG 0584

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه