یکشنبه, 06 آذر 1401 - Sunday, 27 November 2022

سخن مردم"الماس گشتاسبی رئیس ستاد پیشگیری از تخلفات و جرائم انتخاباتی استان بوشهر بر قانون مداری، عدالت در شرایط تبلیغات ، استفاده نکردن از امکانات دولتی عمومی و حتی خصوصی به شرط رضایت نداشتن و سایر تخلفات تاکید کرد.

انتخابات 2

به گزارش سخن مردم"الماس گشتاسبی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری و رئیس ستاد پیشگیری از تخلفات و جرائم انتخاباتی استان بوشهر در جلسه ستاد انتخابات صدا و سیمای مرکز بوشهر با اعلام این مطلب گفت: مردم با حضور گسترده در تمام مقاطع مختلف انقلاب اسلامی روند هدایت فعالیتها و بویژه فعالیتهای انتخاباتی را بر عهده داشته و با ارائه گزارش تخلفات و جرائم پیگیری خواهند کرد.

وی با اشاره به تشکیل شعب ویژه جرائم انتخاباتی در همه حوزه های قضایی استان از داوطلبان و اعضاء ستادهای تبلیغاتی خواست با رعایت اخلاق انتخاباتی ، بایدها و نبایدهای مراحل مختلف انتخابات را سرلوحه کار تبلیغات قرار دهند.

الماس گشتاسبی رئیس ستاد پیشگیری از تخلفات و جرائم انتخاباتی استان بوشهر بر قانون مداری، عدالت در شرایط تبلیغات ، استفاده نکردن از امکانات دولتی عمومی و حتی خصوصی به شرط رضایت نداشتن و سایر تخلفات تاکید کرد.

سید حسین ناظر مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر با اعلام این خبر و اشاره به ضرورت بیش از پیش انعکاس حضور حماسی و انقلابی مردم در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از همه شهرستانهای استان بوشهر گفت: روز دوم اسفند و در یک عملیات ویژه رسانه ای روند برگزاری انتخابات از 15 نقطه و از همه شهرستانهای استان بوشهر بصورت زنده از صدا و سیما پخش می شود.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر با اشاره به پخش حدود 50 هزار دقیقه برنامه مرتبط با انتخابات و افتخارات ملی در چهل و یک سال انقلاب اسلامی گفت : این فعالیت های رسانه ای حاصل پشتوانه فکری بیش از 50 پرسشگر و افکار سنج اجتماعی، هیئتهای اندیشه ورز دانشگاهی و حوزوی، سازمان های مردم نهاد و ستادها و هیئتهای اجرایی، نظارتی ، بازرسی و قضایی استان بوشهر است.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه