دوشنبه, 11 مهر 1401 - Monday, 03 October 2022

سخن مردم"در آیینی با حضور استاندار بوشهر، نمایشگاه توانمندی‌های روستاییان و عشایر دشتستان در 90 غرفه گشایش یافت.

index

به گزارش سخن مردم"، در آیینی با حضور استاندار بوشهر، نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی، معاونین استاندار و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی و تعداد زیادی از مردم دشتستان، نمایشگاه توانمندی‌های روستاییان و عشایر شهرستان دشتستان گشایش یافت.

استاندار بوشهر در آیین گشایش این نمایشگاه اظهار داشت: دشتستان دارای ظرفیت‌های بالایی در حوزه کشاورزی و تولیدی است و بویژه روستاهای شهرستان دشتستان ظرفیت بسیار بالایی دارند.

عبدالکریم گراوند افزود: نمایشگاه توانمندی‌های روستایی و عشایری دشتستان، هم از نظر کیفی و هم از نظر کمی در حد مطلوبی ایجاد شده و از تمام دست‌اندرکاران این نمایشگاه تقدیر می‌کنم.

معاون مدیر کل دفتر روستایی استانداری بوشهر نیز در این آیین اظهار داشت: نمایشگاه توانمندی روستاییان و عشایر دشتستان در 90 غرفه راه‌اندازی شده که تولیدات مردم مناطق روستایی و عشایری شهرستان دشتستان در معرض دید عموم قرار داده شده است.

عبدالله عمرانی نسب افزود: این نمایشگاه تا 28 دیماه در سالن هلال احمر دشتستان دایر است و مردم می‌توانند به منظور بازدید از نمایشگاه و خرید محصولات و تولیدات روستاییان و عشایر دشتستان از این نمایشگاه بازدید کنند.

وی یادآور شد: این نمایشگاه با همکاری دهیاران شهرستان دشتستان و فرمانداری دشتستان و دفتر امور روستایی استانداری راه‌اندازی شده و کارآفرینان روستایی نیز نقش مهمی در راه‌اندازی این نمایشگاه بزرگ دارند.

معاون مدیر کل دفتر روستایی استانداری بوشهر گفت: نمایشگاه دستاوردها و توانمندی‌های روستایی و عشایری دشتستان در راستای توسعه و کمک به اشتغال و معرفی توانمندی روستاهای این شهرستان برپا شده است.

وی اضافه کرد: در این نمایشگاه انواع محصولات صنایع دستی، مواد غذایی محلی، دست بافت‌های روستایی و عشایری، محصولات کشاورزی، دامی و کارهای فرهنگی روستایی و عشایری شهرستان دشتستان برای معرفی عرضه شده است .روابط عمومی استانداری بوشهر

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه