یکشنبه, 19 مرداد 1399 - Sunday, 09 August 2020

سخن مردم" اولین فستیوال کشوری شادی و نشاط ای مت در پنجم شهریور ماه ۹۸ در شهر شیراز برگزار شد.

11

به گزارش سخن مردم"موسسه استعداد یابی و خلاقیت نوید زندگی مجری انحصاری چرتکه دوزبانه رهام و ای مت با کارنامه درخشان در زمینه آموزش کودکان زیر ۱۳ سال ،اینبار نیز موفق شد در اولین فستیوال کشوری شادی و نشاط ای مت که در پنجم شهریور ماه ۹۸ در شهر شیراز برگزار شد ،بیش از ۱۶۰ کودک برگزیده در سطح استانی را به فستیوال کشوری معرفی و ۱۰۵ کودک ممتاز از مرحله کشوری به مرحله جهانی فستیوال که در دیماه امسال در جزیره زیبای کیش برگزار خواهد شد ،راه یابند .

22

لازم به ذکر است کودکان پرتلاش استان بوشهر در سطح مقدماتی ویژه زیر ۵ سال ،سطح میانی ویژه ۶ ساله ها و سطح پیشرفته ویژه ۷و ۸ ساله ها در این فستیوال در کنار ۱۶۰۰ شرکت کننده از سراسرکشور عزیزمان ایران، در بخش علمی فستیوال شرکت کردند و توانستند عناوین برجسته علمی کسب نمایند .

همچنین لازم به ذکر است از بین کودکان استان بوشهر که به مرحله جهانی راه یافتند ،کودک ۶ ساله ایسا صالحی نفر اول فستیوال جهانی ۲۰۱۸ مالزی ،عنوان اول در پک ابی (سطح میانی ) را به که خود اختصاص داد.

این افتخار علمی بزرگ را به مردم شریف استان بوشهر و همه عزیزانی که در عرصه علم و دانش و آگاهی تلاش،میکنند و به ویژه مدیرعامل مجموعه بزرگ نوید زندگی ،جناب آقای دکتر زارع ،مدیران ،مربیان والدین و خود کودکان عزیز افتخار آفرین تبریک میگوییم

با تقدیر و احترام ....

مدیر و کارکنان مجموعه آموزشگاههای راز دانایی برازجان

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه

عضویت در خبر نامه