پنج شنبه, 14 اسفند 1399 - Thursday, 04 March 2021

سخن مردم"کلینیک مشاوره و مددکاری دبیرخانه کانون‌های خدمت رضوی استان بوشهر با همکاری مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی راد و با حضور دکتر علی اکبر عصارنیا مدیر مرکز امور خادمین آستان قدس رضوی در بوشهر افتتاح شد.

au7cnex2ibk16p3zam9dn6pkjia11p7h

به گزارش خبرنگار آستان نیوز از بوشهر، عصارنیا در این مراسم افتتاحیه گفت: ما تجربه محدودی در بخش خاطرات خدام داریم. از این رو برای اجرای این طرح، باید موضوعات اصلی مشخص شود تا افکار منسجم‌تر و تأثیرگذارتر باشد. فعالیت در کانون مشاوره و مددکاری همچون کانون‌های دیگر محرومیت‌زدایی، محدودیت ندارد.

وی افزود: افتتاح کلینیک مددکاری اجتماعی، هدف کاربردی و سازنده این مشاغل را بیش از پیش پررنگ کرده است. حرفه مددکاری اجتماعی، مجموعه خدمات حرفه ای منطبق با استانداردهای روز و ضوابط است که با حداکثر تلاش، سعی در بهبود و رفع آلام و مشکلات مراجعین در پیشگیری و درمان آسیب های اجتماعی ایشان دارد.

حسین اسدی راد؛ سررابط کانون مشاوره و مددکاری خدمت رضوی در استان بوشهر نیز گفت: مراجعین کلینیک شامل همه افراد و گروه ها بدون محدودیت سنی و جنسیتی بوده و در این مرکز به موسسات خاص متقاضی نیز، خدمات مشاوره ای و مددکاری ارائه می دهیم.

وی افزود: اصلی ترین اهداف تشکیل کلینیک مددکاری اجتماعی بهره مندی از توان تخصصی بخش غیردولتی در جهت ارایه خدمات پیشگیری، مداخله و توانمندسازی به مراجعان، کاهش تصدی گری دولت در جهت هم سویی با اصل ۴۴ قانون اساسی و افزایش ضریب نفوذ خدمات مددکاری اجتماعی در سطح جامعه است.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه