پنج شنبه, 14 اسفند 1399 - Thursday, 04 March 2021

سخن مردم : رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دشتستان در پیامی درگذشت مهندس علی پورجم را تسلیت گفت.

sokhanemardom 738

به گزارش سخن مردم : متن پیام بدین شرح است:

انا لله و انا الیه راجعون

گلچین روزگار عجب خوش سلیقه است

می چیند آن گلی که به عالم نمونه است

خانواده محترم و داغدار پورجم

حال که مشیت الهی بر این تعلق گرفته تا بهار فرحناک زندگی را خزانی ماتم زده به انتظار بنشیند؛ و این بارزترین تفسیر فلسفه آفرینش در فراخنای بیکران هستی و یگانه راز جاودانگی اوست

مصیبت سخت و جانکاه درگذشت ناگهانی دوست و همکار ارزشمند شادروان مهندس *علی پورجم* ریاست هیئت ورزش روستایی و بازیهای بومی و محلی شهرستان دشتستان موجی از تاثر و ناراحتی و اندوه را بر قلب دوستداران ، همکاران ، خانواده و جامعه ورزش دشتستان وارد نمود.

گرچه تسلیت در برابر آتش غم شما قطره آبی کوچک است که یارای اطفا آن را ندارد و اندوه بزرگی بر قلب ما سنگینی می‌کند، اما ایشان تنها به آغوش خداوند بازگشت که بالاترین آرامش روح آدمیست و در برابر تقدیر حضرت پروردگار چاره‌ای جز تسلیم و رضا نیست.

این ماتم جانگداز را به شما خانواده گرانقدر آن عزیز از دست رفته ، فرزندان ، همسر و دوستان و اهالی ورزش دشتستان تسلیت و تعزیت عرض نموده و از درگاه خداوند سبحان برای شما صبر و اجر و برای آن عزیز سفرکرده علو درجات طلب می‌‌کنم.

بی شک خدمات و فعالیت های ارزنده آن بزرگوار در حوزه ورزش بخصوص ورزش روستایی دشتستان تا سالیان متمادی به نیکی در اذهان مردم خواهد درخشید و نام و یادش همواره با ما خواهد بود.

1399/08/16

علی محمد کمارج حاجی

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دشتستان

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه