جمعه, 01 شهریور 1398 - Friday, 23 August 2019

سخن مردم"دبیر اشراف کلی فرماندهی سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: همزمان با جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی، سپاه امام صادق (ع) عنوان سپاه ممتاز هشتمین جشنواره مالک اشتر را در بین سپاه­های استانی کسب کرد.

به گزارش سخن مردم" سرهنگ حسین تمیمی نیا اظهار کرد: طبق تدبیر حکیمانه امام خامنه­ای (مد ظله العالی) فرمانده معظم کل قوا، در نیروهای مسلح علاوه بر نظارت­های تخصصی و میدانی و بازرسی­های موردی، کنترل راهبردی نیز با عنوان «اشراف کلی فرماندهی» نیز به وجود آمده است.

وی افزود: بر این اساس هر سال آخرین وضعیت و عملکرد رده­های سپاه مبتنی بر محورهای اساسی، مؤلفه و شاخص­های کنترلی از طریق سلسله مراتب فرماندهی با دستورالعمل­ها و فرآیند اشراف گردآوری و توسط کارگروه­های کارشناسی تحلیل و ارزیابی شده و نتیجه به همراه راهکارهای آمادگی و ارتقای نیروها به محضر فرماندهی معظم کل قوا تقدیم می­شود.

دبیر اشراف کلی سپاه استان بوشهر تصریح کرد: یکی از نتایج مهم اشراف فرماندهی، شناسایی سازمان­ها، نیروها و رده­های پیشرو و فرماندهان و مدیران موفق­تر است که عملکرد آن­ها به صورت فصلی ارزیابی و به صورت سالانه نیز در چهار سطح سازمانی در قالب جشنواره­ای به نام مالک اشتر نخعی از آن­ها قدردانی می­شود.

سرهنگ تمیمی نیا خاطرنشان کرد: هشتمین جشنواره مالک اشتر با حضور سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه، سردار علی فدوی معاون هماهنگ کننده کل سپاه و سردار امیر علی حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه برگزار شد که سپاه امام صادق (ع) برای دومین سال پیاپی به عنوان سپاه ممتاز در بین سپاه­های استانی معرفی و از سردار علی رزمجو فرمانده سپاه امام صادق (ع) تجلیل به عمل آمد.

وی افزود: همچنین در این مراسم سرگرد علی کارگر مسئول معاونت ایمنی و اقدامات تأمینی و سرهنگ شهسوار حاجی پور مسئول معاونت تربیت و آموزش بسیج سپاه امام صادق (ع) به عنوان برترین رده در بین سپاه­های استانی معرفی و از آن­ها تجلیل به عمل آمد.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه