پنج شنبه, 05 ارديبهشت 1398 - Thursday, 25 April 2019

سخن مردم"یگان موشکی نیروی هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، مقر تروریست های تکفیری و سرکردگان جنایت تروریستی اخیر اهواز در شرق فرات را مورد ضربات موشکی قرار داد .
بر اساس اطلاعات اولیه دریافتی شمار زیادی از تروریست های تکفیری و سرکردگان جنایت تروریستی اهواز در این حمله موشکی به هلاکت رسیده و یا مجروح شدند .

http://uupload.ir/files/eh16_image_2018_9_30-23_20_35_218_va5.jpg

متن اطلاعيه روابط عمومي کل سپاه به اين شرح است:
بسم الله الرحمن الرحيم
در پي جنايت تروريستي 31 شهريور ماه 1397 اهواز که به شهادت 25 تن و مجروح شدن 69 تن از مردم مظلوم و بي دفاع و نيروهاي مدافع ميهن اسلامي منجر گرديد، سپاه پاسداران انقلاب اسلامي با استعانت از ذات اقدس باريتعالي، به نيابت از ملت سرافراز ايران و خانواده هاي معظم شهيدان ، در لبيک به نداي مقام معظم رهبري و فرماندهي کل قوا حضرت امام خامنه اي (مدظله العالي) براي انتقام خون اين شهدا، به ويژه کودک 4 ساله و جانباز 70 درصد دفاع مقدس از تروريست ها و گوشمالي عوامل بزدل اين حادثه ، ساعت 2 بامداد امروز (دوشنبه 9 مهرماه) محل استقرار و تجمع تروريست هاي تکفيري تحت حمايت امريکا و قارون هاي منطقه در شرق فرات در کشور سوريه را مورد ضربه موشکي قرار داد.
طي اين عمليات که با نام «ضربت محرم» و با رمز مقدس» يا حسين( ع)» انجام شد ، تعداد 6 فروند موشک بالستيک ميان برد از پايگاه هاي موشکي نيروي هوا فضاي سپاه در غرب کشور شليک و تروريست هاي مزدور و جنايتکار از فاصله 570 کيلومتري هدف ضربات مهلک و مرگبار قرار گرفتند.
متعاقبا 7 فروند پهپاد رزمي اين نيرو مواضع و مقرهاي تجمع و پشتيباني تروريست هاي مزدور استکبار جهاني را بمباران کردند.
بر اساس اطلاعات و گزارشهاي دقيق دريافتي، در اين عمليات تعدادي از سرکردگان و عناصر موثر جنايت اخير تروريست ها به هلاکت رسيده و يا مجروح شده اند، همچنين زيرساخت هاي آمادي و انبار ذخيره مهمات آنان منهدم گرديد.
در اين رهگذر يادآور مي شود ؛ جمع بندي و رهگيري شواهد و قراين جنايت اخير اهواز، فرزندان ملت ايران را به مقر تروريست ها در شرق سوريه که توسط امريکا هدايت و پشتيباني شده و در راستاي اهداف شيطاني تروريسم دولتي کاخ سفيد و منافع رژيم صهيونيستي و ارتجاع منطقه عمل مي کند، رسانيد و سپس با طراحي و برنامه ريزي دقيق اطلاعاتي و ميداني، نقاط تعيين شده، آماج موشک هاي نقطه زن قرار گرفت.
در پايان به هموطنان عزيز اطمينان مي دهيم ، همانگونه که بارها اعلام شده است، امنيت ملت ايران خط قرمز نيروهاي مسلح بوده و سپاه پاسداران انقلاب اسلامي با همراهي و مشارکت ساير نيروهاي نظامي ،انتظامي و اطلاعاتي کشور در صيانت از ايران اسلامي و تامين امنيت و آرامش جامعه از هيچ تلاشي فروگذار نکرده و مشت آهنين خود را همچنان مهياي پاسخ قاطع و کوبنده به هر گونه شرارت و شيطنت دشمنان قرار خواهد داد.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه

خبرهای ویژه