پنج شنبه, 30 خرداد 1398 - Thursday, 20 June 2019

سخن مردم " مدیر کل امور روستایی و شوراهای استانداری بوشهر گفت: زیرساخت‌های گردشگری روستایی در استان بوشهر در برنامه چهار ساله توسعه می‌یابد.

dehqanirostaee

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، فاطمه دهقانی در نشست کمیته تخصصی اشتغال استان بوشهر اظهار داشت: همکاری بانک‌ها در توسعه اشتغال روستایی ضروری است و متاسفانه برخی بانک‌ها کم‌کاری می‌کنند.

وی اضافه کرد: امیدواریم در صورتی که سایر استان‌ها نتوانند اعتبارات اشتغال بانک سینا را جذب کنند، این اجازه به استان بوشهر داده شود تا از این ظرفیت استفاده کنند و تسهیلات مورد نظر در استان بوشهر اختصاص یابد.

مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری بوشهر بیان کرد: طرح بوشهر توریسم ۲۰۲۲ را در حوزه گردشگری استان بوشهر آغاز کردیم که در سه حوزه شهری، روستایی و عشایری اجرا می‌شود.

وی از توسعه توریسم برای میزبانی از گردشگران داخلی و خارجی خبر داد و اضافه کرد: برنامه چهار ساله‌ای داریم و چشم‌انداز ما برای جام جهانی قطر است و امیدواریم زیرساخت‌های لازم را فراهم کنیم تا زمانی که گردشگران وارد منطقه می‌شوند بتوانیم در استان بوشهر هم میزبان باشیم.

دهقانی ادامه داد: توسعه زیرساخت‌های گردشگری را به صورت ویژه در دستور کار داریم و امیدواریم این بخش حمایت شود تا در زمینه گردشگری دریایی و دیگر بخش‌ها شاهد توسعه بخش گردشگری استان باشیم.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه

خبرهای ویژه