یکشنبه, 04 فروردين 1398 - Sunday, 24 March 2019

سخن مردم"نماینده ولی در استان و امام جمعه بوشهر خواستار مقابله با گرانی و نظارت مناسب بر قیمت‌ها در بازار شد و گفت: مشکلات کم‌آبی و بیکاری در استان بوشهر مرتفع شود.

2719954

به گزارش سخن مردم" آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری در خطبه‌های امروز نماز جمعه بوشهر با گرامیداشت ۱۳ آبان روز دانش‌آموز اظهار داشت: امروز نیز دانش‌آموزان با تمام توان خود آماده دفاع از این نظام و انقلاب هستند.

وی با گرامیداشت سالروز حماسه زنان لرده دشتستان خاطرنشان کرد: زنان دشتستانی در مبارزه با متجاوزان انگلیسی حماسه‌ای بزرگ را خلق کردند و با درایت و شجاعت خود انگلیسی‌ها را فراری دادند.

امام جمعه بوشهر به تلاش جهان استکبار برای سلطه و مصادره ثروت های جهان برای خود و تسلط بر مراکز قدرت سیاسی اضافه کرد: استکبار نمی‌تواند استقلال یک کشور را تحمل کند و نمی خواهند که کشورها مستقل باشند.

وی با اشاره به اینکه استکبار جهانی بارها اقدام به تهاجم سخت و نرم علیه ایران اسلامی کرده‌اند، ادامه داد: نقشه‌ها و دسیسه‌های استکبار در ۴۰ سال گذشته با شکست روبرو شده و اکنون آنها به جنگ اقتصادی روی آورده‌اند.

صفایی بوشهری با بیان اینکه جنگ اقتصادی دشمنان نیز با همت مردم و مسئولان برای آنها به شکست می‌انجامد، تصریح کرد: در واقع آخرین تیر ترکش آنها به ایران اسلامی جنگ اقتصادی است.

وی به حضور گسترده و پرشور مردم در راهپیمای عظیم اربعین اشاره کرد و افزود: موکب‌هایی در ایران و عراق برپا شد که نقش مهمی در خدمات‌دهی به زائران داشتند و جای قدردانی دارد.

نماینده ولی در استان و امام جمعه بوشهر یکی از مشکلات مهم در استان را کم‌آبی عنوان کرد و گفت: باید راهکارهای اساسی همچون تدوین نقشه جامع تامین آب استان بوشهر اتخاذ شود تا در تابستان با مشکلات کمتری روبرو باشیم.

وی رفع مشکل بیکاری در استان و توسعه اشتغال را نیازمند فعالیت جهادی مسئولان دانست و افزود: گرانی نیز یکی از مشکلاتی است که مردم خواستار رفع مشکل هستند و مسئولان اقدامات مناسب را انجام دهند.مهر

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه

خبرهای ویژه