یکشنبه, 31 تیر 1397 - Sunday, 22 July 2018

سخن مردم"سر انجام پس از چند سال جنایت هولناک گروه تکفیری داعش تلاش و مجاهدت سردار شجاع اسلام حاج قاسم سلیمانی و شهدای مدافع حرم توانست گروه داعش را نابود و زمین گیر نماید.

IMAGE

به گزارش سخن مردم"بدون شک تلاش شبانه روزی این فرمانده بزرگ اسلام ویارانش باعث نابودی این گروه ضد دین شد سردار قاسم سلیمانی یکی از فرماندهان دلیری است که از آغاز جنگ تحمیلی تاکنون در دفاع از اسلام شجاعت خود را به اثبات رسانده است  .
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پاسخ  به نامه سردار سلیمانی در باره نابودی داعش فرمودند: (به بشریت خدمتی بزرگ کردید)
بله واقعا همینطور است. سردار سلیمانی با تلاش و مجاهدت خود برای نابودی داعش توانست خدمتی بزرگ به بشریت نماید .داعش با شعار خود ندای از نیل تا فرات را سر داده بود ولی کور خوانده بود در حالی که  سپاه اسلام بیدار است و به هیچ عنوان اجازه نخواهند داد تا گروه تکفیری مانند داعش بخواهند در سرزمین های اسلامی به قتل و عام و غارت و چپاول مردم بپردازند سردار سلیمانی با نیروی ایمان وتقوا و شجاعت و درایت همواره توانسته است نه تنها در کشور ایران بلکه در تمام کشورهای مسلمان و آزادی خواه مورد توجه قرار گیرد و همه به دید احترام به ایشان می نگرند
هفته نامه مردم جنوب و پایگاه خبری تحلیلی سخن مردم ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش های سردار سلیمانی  برای این فرمانده بزرگ اسلام سلامتی و تندرستی و موفقیت بیش از پیش از درگاه ایزد منان آرزومند است.
قطعا مورخان در کتب تاریخی خود نام و مجاهدت این سردار بزرگ را ثبت خواهند کرد تا نه تنها انسان های معاصر بلکه آیندگان نیز با شجاعت ها و رشادت های این رزمنده غیور بیشتر آشنا شوند.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه

محل تبلیغات شما