شنبه, 03 آبان 1399 - Saturday, 24 October 2020

سخن مردم : چند هفته ای است که بیماری پرخطر کرونا اکثر کشورهای جهان را فر گرفته که این ویروس خطرناک متاسفانه به کشور عزیزمان هم وارد شده و تاکنون تعدادی را مبتلا به بیماری نموده است.

WhatsApp Image 2020 03 02 at 05.01.16

به گزارش سخن مردم : مدیر مسئول پایگاه خبری سخن مردم در خصوص بیماری کرونا گفت:کرونا بیماری ای است که تاکنون متاسفانه دارویش کشف نشده است و همین امر باعث شده که تعدادی از کسانی که مبتلا به این ویروس شده اند جان خود را از دست بدهند.

طبق نظر پزشکان بهترین راه پیشگیری از این بیماری ماندن در خانه و دوری کردن از اجتماعات است.

وقتی جان در خطر باشد چاره ای جز از این نیست بنابراین خانواده های محترم با برنامه ریزی درون خانه برای فرزندان خود می توانند در خانه بمانند و از شر این ویروس خطرناک در امان باشند.

یکی از راههای پر کردن اوقات فراغت در این روزها مطالعه است، مطالعه کتاب ،روزنامه ، فرصت مناسبی برای پر کردن اوقات فراغت و افزایش معلومات باشد.

امروز خوشبختانه در تمام خانواده ها کتاب برای مطالعه موجود است از کتب درسی تا دانشگاهی و کمک درسی و علمی و آموزشی بنابراین بهترین راه در امان ماندن از این ویروس بیرون نیامدن از خانه و در خانه ماندن است.

البته تاکنون این مهم از طرف مردم با فرهنگ استان بوشهر به خوبی رعایت شده که امید است با تداوم در خانه ماندن بتوانیم باعث ریشه کن شدن این ویروس خطرناک و مرگبار شویم.

جا دارد از زحمات پزشکان و پرستاران و کادر درمانی که جهت معالجه و درمان بیماران مبتلا به کرونا در حال تلاش شبانه روزی هستند، تقدیر و تشکر به عمل آورد.

از خدا می خواهیم هر چه زودتر این بیماری را از کشور عزیزمان دور نماید.

آمین یا رب العالمین

((حبیب قاسمی مدیرمسئول هفته نامه مردم جنوب وپایگاه خبری تحلیلی سخن مردم))

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه