شنبه, 10 آبان 1399 - Saturday, 31 October 2020

به گزارش سخن مردم"بی تردید امتداد نگاه و خدمت مهرآمیز در حرفه پرستاری، بارش باران امید، آگاهی و بهبودی را برای دردمندان و بیماران به ارمغان آورده و نسیم روح نواز زندگی و التیام آلام دردمندان را بشارت می دهد.
هرکس یک شب از بیماری پرستاری نماید، چون برقی جهنده از صراط می گذرد و با حضرت خلیل محشور خواهد گشت. "حضرت رسول اکرم (ص)

IMG 20191003 WA0406 350x350
روز پنجم جمادی الاول، سالروز میلاد نورانی بزرگ پرستار کربلا، الگوی بردباری و آگاهی، تربیت یافته مکتب فاطمی، حضرت زینب کبری (س) بر همه رهپویان آن حضرت مخصوصا پرستاران مؤمن و فداکار  مبارک باد.
بی تردید امتداد نگاه و خدمت مهرآمیز در حرفه پرستاری، بارش باران امید، آگاهی و بهبودی را برای دردمندان و بیماران به ارمغان آورده و نسیم روح نواز زندگی و التیام آلام دردمندان را بشارت می دهد.
مااعضای شورای اسلامی شهربرازجان این روز بزرگ را به جامعه پرستاری ایران عزیز - بویژه پرستاران پرتلاش شاغل وبازنشسته تبریک و تهنیت عرض می نماییم و فرصت را مغتنم شمرده از تلاشهای بی شائبه و زحمات شبانه روزی پرستاران عزیز در ارائه خدمات درمانی به بیماران و همچنین ایفای نقش جهادی پرستاران در کمک به بیماران  صمیمانه سپاسگزاری می نماییم.
انتظار می رود در راستای پاسداشت جایگاه معنوی شغل مقدس پرستاری همواره صفات عالیه پرستار نمونه تاریخ بشری حضرت زینب (س)، مورد بازخوانی، همت و تأسی پرستاران عزیز قرار گرفته و بیمارستانها و مراکز درمانی  الگوی برتر در تکریم بیماران و تسکین آلام دردمندان باشند.
 سلامتی و سعادت شما پرستاران گرانقدر و خانواده های معززتان را از درگاه حضرت احدیت مسئلت نموده و توفیقات روزافزونتان را در راه خدمت به آرمانهای والای نظام مقدس جمهوری اسلامی، تحت رهبری حکیمانه و خردمندانه فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) عزیز آرزومندم.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه