شنبه, 03 آبان 1399 - Saturday, 24 October 2020

سخن مردم"هفدهم تیرماه به عنوان روز تجلیل از امام زادگان و بقاع متبرکه در تقویم کشور عزیزمان ایران اسلامی ثبت شده است.

حبیب قاسمی

305834

به گزارش سخن مردم"هفدهم تیرماه به عنوان روز تجلیل از امام زادگان و بقاع متبرکه در تقویم کشور عزیزمان ایران اسلامی ثبت شده است خوشبختانه در اکثر شهرها و روستاهای کشور بارگاه امام زادگان قرار دارد که محلی برای زیارت  مردم  و عبادت و راز و نیازشان  با خداوند بزرگ می باشد.

در استان بوشهر هم در اکثر شهرها و روستاها بارگاه امام زادگان وجود دارد مردم استان بوشهر با ارادت قلبی خود  برای زیارت این عزیزان از قدیم تاکنون به این مکان ها مشرف شده و عرض ارادت نموده اند و حاجات خود را با خلوص قلب بیان نموده و نتیجه گرفته اند .

استان ولایت مدار بوشهر با مردمانی نجیب و متدین همواره از ارادتمندان واقعی به امامان و امام زادگان بوده و در تمام مناسبت ها ارادت خالصانه خود را بیان نموده اند .

مردم مومن خواستار رسیدگی بیشتر مسئولین به خصوص اداره اوقاف و امور خیریه به امور امام زادگان است به صورتی که امکانات لازم را برای زائران فراهم نمایند، گرچه بعد از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اقدامات ارزشمندی صورت گرفته امید است این اقدامات تداوم یابد و مشکل همه زائران و ارادتمندان به اهل بیت عصمت و طهارت (ع)رفع شود و زائران عزیز بتوانند به راحتی به زیارت بپردازند.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه