پنج شنبه, 26 مهر 1397 - Thursday, 18 October 2018

سخن مردم"همایش تجلیل از معلمان نمونه استانی و شهرستانی و برترین های مقطع آموزش ابتدایی با حضور دکتر خورشیدی معاون سیاسی، امنیتی استانداری درتالار پیوند برازجان برگزار شد.

گزارش:ابوالفضل قاسمی خبرنگاروعکاس هفته نامه مردم جنوب وپایگاه خبری سخن مردم"

به گزارش سخن مردم"همایش تجلیل از معلمان نمونه استانی و شهرستانی و برترین های مقطع آموزش ابتدایی با حضور دکتر خورشیدی معاون سیاسی، امنیتی استانداری،برزگر زاده مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری ،دکتر زارع فرماندار دشتستان،،لواسانی فرد رئیس آموزش وپرورش دشتستان،دکتر لقمانزاده معاون سیاسی امنیتی فرمانداری ، بخشدار مرکزی نیکنام رئیس شورای شهربرازجان،اموزگاران ، دیگر مسئولین واصحاب رسانه شهرستان، با اجرای آرش شبانکاره در تالار پیوند برازجان برگزار گردید.

w5bm_img_9354.jpg

معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری در این مراسم با تبریک روز و هفته معلم گفت : وظیفه انبیا خارج کردن انسانها از جهل و تاریکی است که شما معلمان علاوه بر آموزش انسانها می بایست امید و نشاط را در کنار درس زندگی به فرزندان این مملکت آموزش دهید.

دکتر خورشیدی در ادامه افزود : اگر بخواهیم ارزش های ملی ، مذهبی و دینی خود را حفظ کنیم باید نسلی تحول گرا و توسعه نگر تربیت کنیم. و آموزش و پرورش نقش اصلی در فرآیند توسعه هر کشور دارد.

فرماندار شهرستان نیزدر این مراسم ضمن تبریک به مناسبت خجسته هفته بزرگداشت مقام معلم گفت :دغدغه اندیشمندان و مدیران ارشد بسیاری از جوامع بشری در یک و نیم قرن گذشته ، موضوع توسعه یافتگی بوده است .

r904_img_9248.jpg

دکتر ارسلان زارع اضافه کرد :بر همین اساس ، مطالعات ، تحقیقات و پژوهش های زیادی در مراکز تحقیقاتی پژوهشی و مراکز آموزش عالی و آکادمیک کشورهای مختلف صورت گرفته است ، که نتیجه مشترک همه ی این پژوهش ها ، نقش موثر آموزش و پرورش و نیروی انسانی در فرآیند توسعه یافتگی است .

فرماندار و رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان در بخش پایانی سخنان خود به درخشش و موفقیت معلمان وآموزگاران آموزش دوره ابتدایی در جشنواره ها و مسابقات استانی و کشوری اشاره کرد و گفت : کسب رتبه برتراستان در کنکورو المپیاد های علمی فرهنگی و ورزشی حاصل آموزش و پرورش پویا و برنامه محور با بهره مندی از معلمان و آموزگاران موفق بوده است.

8ild_img_9286.jpg

zes1_img_9490.jpg

3jre_img_9402.jpgxwsk_img_9295.jpg

9k3r_img_9363.jpg2x8i_img_9376.jpg

jiac_img_9495.jpgej3l_img_9479.jpgqjhk_img_9264.jpg6hi2_img_9271.jpg

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه

محل تبلیغات شما