دوشنبه, 01 مرداد 1397 - Monday, 23 July 2018

سخن مردم"دادستان عمومی و انقلاب دشتستان:با توجه به اینکه در سالهای اخیر رسم غلط تیراندازی در مراسمات عمومی،محافل و جشنها موجبات فوت یا مجروح شدن حاضرین در این مراسمات در سطح شهرستان شده است .

به گزارش سخن مردم"یاسر حیدری دادستان عمومی و انقلاب دشتستان در حاشیه یک جلسه تخصصی اظهار داشت:در راستای بهبود و ارتقا امنیت و خلع سلاح در شهرستان،شناسایی دارندگان سلاح غیر مجاز در دستور کار قرار گرفته و با انجام تحقیقات نامحسوس، اقدامات اطلاعاتی و همکاری مراجع انتظامی و امنیتی لیستی از دارندگان سلاح های غیر مجاز تهیه ،هویت این افراد کاملا شناسایی و بزودی نسبت به کشف سلاح و دستگیری چنین متهمینی اقدام و برخورد قاطع قانونی بعمل خواهد آمد .

لذا به چنین افرادی توصیه می گردد سریعا بصورت خود معرف نسبت به تحویل سلاح خود به مراجع ذیربط اقدام تا ارفاق های قانونی لازم به آنان صورت گیرد در غیر اینصورت شدیدترین مجازات برای آنها در نظر گرفته خواهد شد.

حیدری همچنین افزود :با توجه به اینکه در سالهای اخیر رسم غلط تیراندازی در مراسمات عمومی،محافل و جشنها موجبات فوت یا مجروح شدن حاضرین در این مراسمات در سطح شهرستان شده است .

به دارندگان سلاح (اعم از مجاز و غیر مجاز)توصیه می گردد از چنین اقداماتی خودداری ، در غیر اینصورت پس از ضبط سلاح ،برخورد قاطع و بدون اغماض دستگاه قضا را بدنبال خواهد داشت .

وی در ادامه از تعامل و همراهی شهروندان محترم دشتستانی با دستگاه قضایی و انتظامی تشکر نمودند.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه

محل تبلیغات شما