یکشنبه, 31 تیر 1397 - Sunday, 22 July 2018

سخن مردم"مسابقه دوچرخه سواری کوهستان به مناسبت 20 فروردین روز ملی فناوری هسته در روستای تنگ خوش بخش آبدان برگزار شد.

spor_12.jpg

به گزارش سخن مردم"معاون سیاسی اجتماعی فرماندار شهرستان دیر درگفتگو با خبرنگار ما ضمن تبریک ۲۰فروردین روز ملی هسته ای بیان داشت:روز ملی فناوری هسته ای اثبات اقتدار و افتخار آفرینی ایرانیان است.
مسعود تنگستانی ادامه داد:روز ملی فناوری هسته ای یاداور ایمان وعزم ملی دانشمندان جوان میهن اسلامی در اثبات توانمندی های علمی کشور است.
معاون سیاسی اجتماعی فرماندار شهرستان دیر ضمن تقدیر وتشکر از اداره ورزش وجوانان شهرستان .اعضای شورای اسلامی روستای تنگ خوش و همچنین هییت دوچرخه سواری ببان داشت:این برنامه در قالب طرح نشاط اجتماعی در این روستا  برگزارشد.
تنگستانی همچنین اضافه کرد:در ایام نوروز برنامه های شادو مفرح در قالب   طرح نشاط اجتماعی در شهرستان دیر برگزار شد که  با استقبال خوب مردم و مهمانان نوروزی مواجه گردید.
سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان دیر نیز با تبریک ۲۰فروردین روز ملی فناوری هسته ای بیان داشت:مسابقه دوچرخه سواری برای اولین بار در سال ۹۷در این شهرستان برگزار شد که با استقبال خوب ورزشکاران مواجه گردید.
مجید احمدی ضمن تقدیر و تشکر از مدیر کل ورزش وجوانان افزود:در ایام نوروز برنامه های جشن نشاط اجتماعی در سطح شهرستان و با همکاری این ادا ره برگزار شد و الحمدالله دراین جشنواره ها فرمانداری شهرستان دیر و اداره کل ورزش وجوانان استان همکاری خوبی در برگزاری این مراسمات داشته اند .
 ،
 احمدی همچنین اضافه کرد:در این مسابقه  36 دوچرخه سوار از استان‌های بوشهر، هرمزگان و فارس در چهار رده سنی نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان پنج هزار و 100 متر را رکاب زدند.
وی تصریح کرد :
در بخش نوجوانان حسن حقیقت از کنگان، محمد خواجه از گناوه و امیر اسماعیلی از کنگان اول تا سوم شدند. در بخش جوانان محمد هرمی از کنگان، محمد رضا اسدی و محمد رضابهزادی از لامرد فارس به عنوان نخست تا سوم دست یافتند. در بخش بزرگسالان طارق هرمی از کنگان، ابوذر خواجه از گناوه و ولید محمدی از عسلویه به مقام اول تا  سوم رسیدند.
در بخش پیشکسوتان هم محمد اسماعیلی از کنگان، عبدالرحمن بهنار از اوز فارس و ایرج آزاد از گناوه رتبه اول تا سوم را کسب کردند.

گزارش:رضا محمدی آبدان

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه

محل تبلیغات شما