یکشنبه, 19 ارديبهشت 1400 - Sunday, 09 May 2021

سخن مردم" جلسه دبیر کل جامعه جوانان متحد اسلامی و قائم مقام مرکز سیاسی حزب موتلفه اسلامی با حجت الاسلام مصلح امام جمعه دشتستان برگزارشد.

sokhanemardom 2298

به گزارش سخن مردم"حجت الاسلام مصلح امام جمعه دشتستان در دیدار با قائم مقام معاونت سیاسی حزب موتلفه اسلامی اظهار داشت: موضوع تشکل ها از اول انقلاب مورد تاکید بوده و تشکلها می توانند نقش اصلی را در بصیرت افزایی مردم داشته باشند و در گذر زمان به ضرورت نقش و حضور احزاب پی می بریم.

ایشان افزود: دشمنان،جوانان ما را با مکر و تبلیغات کاذب جذب می کنند و در ایام انتخابات با موج سواری و جوسازی به اهداف می رسند و در رای مردم تاثیر می گذارند.

امام جمعه دشتستان تاکید کرد: تشکلها زمانی موفق خواهند بود که عقل و خرد جمعی بر آنها حاکم باشد و همگون و همدل و پویا باشند.

وی با اشاره به تبعات اختلاف افزود: یکی از ضربه ها به نظام، اختلاف جبهه های انقلابی بوده و خسارت هایی وارد کرد که جبران ناپذیر است. برخی مسوؤلین با عملکرد سوء خود هزینه هایی برای مردم و انقلاب ایجاد کردند. این تجربه ها باید برای ما عبرت قرار گیرد.

حجت الاسلام مصلح با اشاره به ساز و کار وحدت در اصولگرایان تاکید کرد: گروههای اصولگرا باید نسبت به هم انعطاف داشته باشند و شرایط را بسنجند. اگر در انتخابات جزیره ای عمل کنند، ناموفق خواهند بود.

وی افزود: باید عقلای قوم و بزرگانی باشند که وحدت ایجاد کنند و در این کار تاخیر نداشته باشند. خودرایی ها به وحدت ضربه می زند، لازم است نهضت نیامدن نامزدهای متعدد شکل بگیرد و تشکلهایی مثل موتلفه در این زمینه نقش ایفا کنند و تلاش نمایند که وحدت شکل بگیرد، اگر کار برای خدا باشد، اختلاف بوجود نمی آید.

امام جمعه دشتستان با اشاره به نقش جوانان گفت: موضوع جوانان مهم است. یکی از ضعف های ما این بوده که جوان های ما دست کم گرفته شده اند. باید به جوان ها بها داد.

وی ادامه داد: گاهی که شکست خورده ایم، گزینه های ایده آل نداشته ایم. در انتخابات شوراها باید افراد متخصص و انقلابی بیایند و به افرادی که شایستگی ندارند اجازه حضور داده نشود. نیروهای انقلابی باید مکمل یکدیگر باشند و احساس نشود رقیب هم هستند.

در ابتدای این دیدار محمد بومیان قائم مقام معاونت سیاسی حزب موتلفه اسلامی گزارشی از فعالیت های این حزب در رابطه با وحدت اصولگرایان و انتخابات ۱۴۰۰ ارائه کرد.

وی گفت: نخبگان صالح و شایسته باید برای حضور در عرصه انتخابات مورد تشویق و حمایت قرار گیرند. روحانیت نیز مردم را برای مشارکت حداکثری و انتخاب خوب راهنمایی کند.

بومیان تاکید کرد: جریان نفوذ و عوامل دشمن که شکست خود را در انتخابات آتی پیش بینی می کنند، سعی می نمایند با اخلال در روند انتخابات و افزایش نامعقول سطح انتظارات مردم، برای نیروهای ارزشی و انقلابی در خدمت به ملت، مانع تراشی کنند.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه