یکشنبه, 19 ارديبهشت 1400 - Sunday, 09 May 2021

سخن مردم"مدیر آموزش و پرورش شهرستان د شتستان درجلسه هماهنگی ستاد بزرگداشت یکمین سالگرد شهادت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی گفت: شهید سلیمانی نماد عینی «اشدّاءُ عَلَی الکُفّار و رُحَماءُ بَینَهُم» بود .

IMG 8693

روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان دشتستان "جلسه هماهنگی ستاد بزرگداشت یکمین سالگرد شهادت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی برگزار شد .

به گزارش سخن مردم"مدیر آموزش و پرورش شهرستان دشتستان در جلسه هماهنگی ستاد بزرگداشت یکمین سالگرد شهادت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی گفت : حاج قاسم دارای ویژگی های برجسته و شاخصی بود که باید در جامعه ترویج داده شود .

IMG 8684

سهراب باقری خاطرنشان کرد : گرامیداشت اولین سالگرد این بزرگمرد در جامعه به ویژه در بین فرهنگیان و دانش آموزان و مشارکت آنان در این امر می تواند زمینه ترویج و تبیین مکتب شهید سلیمانی را فراهم نماید .

وی شهید سلیمانی را نماد عینی «اشدّاءُ عَلَی الکُفّار و رُحَماءُ بَینَهُم» دانست و گفت : این شهید بزرگوار با دشمن به شدت و سخت برخورد می کرد و در میان دوستان و جامعه مهربان و با محبت بود .

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دشتستان ولایتمداری را از ویژگی های بارز این مرد بزرگ دانست و افزود : عشق به شهادت باعث گردید که در دیماه 1398 توسط شقی ترین دشمن به شهادت برسد .

سهراب باقری خاطرنشان کرد : شهید سلیمانی مردی بود که محور وحدت اقشار جامعه را فراهم می کرد و از ویژگی های بارز ایشان اتخاذ تصمیمات سنجیده و دقیق بود .

وی گفت : باید فعالیت های پرورشی مبتنی بر آموزه های دینی وترویج فرهنگ ایثار و شهادت و مقاومت در کنار برنامه های آموزشی در سطح کلیه مدارس به صورت جدی پیگیری و دنبال شود .

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دشتستان اضافه کرد : فرهنگیان می بایست با مشارکت در فعالیت های فرهنگی و پرورشی و تربیتی مدارس ، مشوق و الگوی مناسبی برای دانش آموزان باشند .

مدیر کانون بسیج فرهنگیان دشتستان هم در این جلسه گفت : معرفی و تبیین و گفتمان سازی مکتب شهید سلیمانی با اجرای برنامه های قابل اجرا و با کیفیت برای جامعه هدف که دانش آموزان و فرهنگیان است از اهداف این مراسم است .

IMG 8686

ستار یحیایی خاطرنشان کرد : با توجه به اینکه سالروز شهادت سردار سلیمانی به عنوان روز مقاومت ثبت شده است ، یکی از برنامه های اجرایی نواختن زنگ مقاومت در مدارس است .

وی گفت : این برنامه ها با رعایت کلیه دستورالعمل های بهداشتی و به صورت مجازی در شبکه دانش آموزی شاد که به صورت نمادین در دبیرستان تیزهوشان امام خمینی (ره) اجرا خواهند شد .

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه