پنج شنبه, 14 مرداد 1400 - Thursday, 05 August 2021

سخن مردم"پیام شهردار برازجان به مناسبت ۲۶ آذرماه روز حمل و نقل

به گزارش سخن مردم"روز بیست و ششم آذرماه به نشانه‌ی قدردانی از تلاش همه‌ی خدمتگزاران عرصه‌ی حمل و نقل عمومی در تقویم رسمی جمهوری اسلامی ایران به نام روز حمل و نقل نامگذاری شده است.

محمدی شهردار

بنام خداوند بخشاینده‌ی مهربان همانگونه که همگان اطلاع و استحضار دارند، توسعه‌ی پایدار شهری مستلزم فراهم آمدن زیربناهایی است که سیستم کارآمد حمل و نقل عمومی را می‌توان یکی از فاکتورهای مهم و اثرگذار آن دانست. یک سیستم کارآمد و نظام‌مند در حوزه‌ی حمل و نقل و ترافیک شهری می‌تواند نظم اجتماعی جامعه‌ی شهری را تا حد زیادی تسهیل نماید. برخورداری از نظم لازم در سفرهای درون شهری بدون شک بخش مهمی از نظم و انضباط مورد نیاز برای زندگی آرام‌تر در فضای شهروندی را به ارمغان خواهد آورد.

روز بیست و ششم آذرماه به نشانه‌ی قدردانی از تلاش همه‌ی خدمتگزاران عرصه‌ی حمل و نقل عمومی در تقویم رسمی جمهوری اسلامی ایران به نام روز حمل و نقل نامگذاری شده است.

اینجانب به نوبه‌ی خود و به پاس تمام تلاشهای همکاران عزیزمان در سازمان اتوبوسرانی و تاکسیرانی شهرداری برازجان که برای ارائه‌ی خدمت مطلوب به شهروندان ارجمند برازجانی تلاش می‌کنند، مراتب تشکر و تقدیر خود را اعلام میکنم.

از آنجا که در سال جاری و به دلیل شیوع ویروس کرونا همه‌ی اقشار مردم و بالتبع زحمتکشان عرصه‌ی حمل و نقل روزهای سخت و طاقت‌فرسایی را می‌گذرانند، بنا به موافقت شورای محترم شهر تصمیم گرفتیم تلاشگران عرصه‌ی حمل و نقل در سال جاری مشمول معافیت از پرداخت عوارض سالیانه‌ی شهرداری قرار بگیرند.

از خداوند متعال برای همه‌ی عزیزان توفیق و تندرستی آرزومندم.

محمدحسن محمدی

شهردار برازجان

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه