پنج شنبه, 14 مرداد 1400 - Thursday, 05 August 2021

سخن مردم" برازجان مرکز شهرستان دشتستان  با ۱۱۵ میلیمتر رکوردار بیشترین میزان بارش /بسته شدن جاده اصلی برازجان به شیراز به دلیل سیلاب و ریزش کوه

IMG 4052

به گزارش سخن مردم"جهانگیر دهقانی در این ارتباط در خصوص آخرین جزئیات وقوع سیل در استان بوشهر اظهار داشت: سیلاب در دشتستان تاکنون باعث جان‌باختن یک خانم 35 ساله برازجانی شد که در مسیر رودخانه فصلی بوده است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری بوشهر در رابطه ‌با وضعیت محورهای استان بوشهر گفت: با تلاش نیروهای امدادی محور کنارتخته به دالکی و برازجان به گناوه باز شده اما به دلیل بالا آمدن آب، مسیرهای دیلم به بهبهان و مسیر ساحلی بوشهر، شیف و گناوه مسدود شده است.

5666

 ایشان درادامه افزود: ریزش کوه قبل از تونل "دریا قلی" در جاده برازجان به کنارتخته این محور را به عنوان مسیر اصلی بوشهر- شیراز مسدود کرد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری بوشهر گفت: علاوه بر این محور ساحلی شیف-گناوه نیز لحظاتی پیش به دلیل آبگرفتگی و سیلاب ناشی از بارش شدید تا اطلاع ثانوی بسته شد.

براساس این گزارش کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: از ابتدا فعالیت سامانه بارشی اخیر از روز گذشته تاکنون برازجان مرکز شهرستان دشتستان این استان با ۱۱۵ میلیمتر رکوردار بیشترین میزان بارش است.

در این مدت خارگ۱۰۱، گناوه۹۰، دیلم ۵۱ و بندر امام حسن ۳۰ میلیمتر شاهد بیشترین میزان بارش بودند،همچنین جم۲۰، ، بوشهر ۱۲ و دیر8 میلیمتر بارش بودند.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه