شنبه, 06 آذر 1400 - Saturday, 27 November 2021

ابوالفضل قاسمی سخن مردم" مهدی نیکنام رئیس کمیسیون عمران ، معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر برازجان از نمایشگاه هفته بسیج در دبیرستان پردیس بازدید نمود.

IMG 4027

به گزارش سخن مردم" ایشان ضمن تبریک هفته بسیج بیان نمود:هفته بسیج، بزرگ داشت جان فشانی هایی است که برای سربلندی این سرزمین صورت گرفته است وامروز امنیت و پیشرفت کشور را مدیون خون شهدایی هستیم که برای دفاع از ایران اسلامی در مقابل دشمن ایستادند و شربت شهادت نوشیدند.

وی با بیان اینکه همه ما مدیون شهدا هستیم و سر سفره آنان قرار داریم گفت: شهدا از نگاه مادی به معنوی منتقل شدند و پیام امروز شهدا همراهی و پیروی از ولایت است،ماباید بصیرت و ولایتمداری و پیروی از خط و مشی شهیدان انقلاب اسلامی را سرلوحه امورات خود قرار دهیم.

ایشان خاطرنشان نمود:عظمت کاری که شهدا و سربازان بسیج و سپاه و ارتش انجام دادند خیلی باارزش است وامروز برگزاری چنین نمایشگاهی باعث می شود تا ما بیشتر قدردان شهداباشیم..

عضو شورای شهر برازجان با اشاره به اینکه چه بسیار مادران و پدرانی هستند که هنوز چشم به راه بازگشت فرزندانشان هستنداظهارداشت: شهدا و خانواده‌های معظم شهدا حق بزرگی به گردن ما دارند آنها رفتند تا ما سربلند و آزاد زندگی کنیم.

در این بازدید خانم آبادی مدیر دبیرستان ضمن تشکر از حضور مهدی نیکنام گفت: در این نمایشگاه تصاویری از شهدا است که با نثار خون خویش، برای سربلندی ایران عزیز رفتند وجان خویش رافدا نمودند که به روح پاکشان درود می‌فرستیم و خاضعانه در برابر آرمان‌های بزرگ امام سر فرود می‌آوریم.

بنابراین گزارش این نمایشگاه بدون حضور دانش آموز و تنها مدیر مدرسه خانم آبادی و کادر آموزشی آموزشگاه حضور داشتند.

IMG 4028

IMG 4017

IMG 4022

IMG 4024

IMG 4025

IMG 4038

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه