دوشنبه, 04 بهمن 1400 - Monday, 24 January 2022

سخن مردم : نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: انتظار می‌رود با افزایش تیم‌های کاری و تزریق اعتبارت، روند تکمیل بیمارستان ۱۷ شهریور برازجان تسریع شود.

sokhanemardom 1707

به گزارش سخن مردم : دکتر ابراهیم رضایی در بازدید از روند ساخت بیمارستان ۱۷ شهریور برازجان اظهار داشت: دشتستان به عنوان بزرگترین شهرستان استان بوشهر از نظر وسعت و داشتن یک چهارم از جمعیت کل استان نیازمند تقویت زیرساخت‌های بهداشتی و درمانی است.

وی با بیان اینکه یک بیمارستان کفاف این جمعیت و وسعت را نمی‌دهد افزود: در حال حاضر شهرستان دشتستان فقط یک بیمارستان جنرال دارد و این بیمارستان پاسخگوی نیازهای درمانی شهرستان دشتستان نیست.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی خواستار تلاش و همراهی همه مسئولان برای تسریع در تکمیل بیمارستان شد و اضافه کرد: انتظار می‌رود با افزایش تیم‌های کاری و تزریق اعتبارت، روند تکمیل بیمارستان ۱۷ شهریور برازجان تسریع شود.

وی خاطرنشان کرد: پیگیری‌هایی را برای تأمین اعتبارات مورد نیاز بیمارستان ۱۷ شهریور برازجان داشته ایم و قول‌هایی را از مسئولان مرتبط گرفته ایم که امیدواریم با تحقق این وعده‌ها زمینه تکمیل این بیمارستان و بهره مندی مردم از خدمات آن فراهم شود.

رضایی در مورد کلینیک تخصصی برازجان نیز گفت: این مرکز می‌تواند خدمات گسترده و تخصصی را به مردم ارائه کرده و بخشی از نیازهای درمانی شهرستان را تأمین کند که امیدواریم با تأمین اعتبارات آن شاهد بهره برداری از این پروژه در دهه فجر باشیم.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی با همراهی استاندار بوشهر، معاون عمرانی استاندار، رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و فرماندار دشتستان از بیمارستان ۱۷ شهریور برازجان و کلینیک درمانی برازجان بازدید کرد.

sokhanemardom 1708

sokhanemardom 1709

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه