دوشنبه, 04 بهمن 1400 - Monday, 24 January 2022

سخن مردم: مراسم عطر افشانی قبور مطهر شهدا در چهارمین روز از هفته دفاع مقدس با حضور مسئولین ادارات و نیرو‌های نظامی و انتظامی شهرستان دشتستان برگزار شد.

IMG 7007

به گزارش سخن مردم: آئین عطرافشانی قبور مطهر شهدا با حضور مسئولین ادارات، فرماندار و نیرو‌های نظامی و انتظامی و آحاد مردم در گلزار شهدا شهر برازجان برگزار شد.

فرمانده سپاه جوادالائمه (ع) شهرستان دشتستان، شهدا را رمز ماندگاری دستاورد‌های دفاع مقدس خواند و متذکر شد: شهدا عزت و افتخار را برای کشور به ارمغان آوردند و همه ما در برابر عظمت شهدا سر تعظیم فرود می‌آوریم.

سرهنگ نعمت الله غلامپور، شهدا را پیرو، ولی فقیه و عاشق شهادت خواند و گفت: شهدای دفاع مقدس ولایت‌مدار و گوش به فرمان، ولی خود بودند.

وی با بیان اینکه شهدا روحیه شهادت‌طلبی داشتند، تصریح کرد: این روحیه به برکت راه سرخ عاشورایی بود و شهدا پرورش‌یافته و تربیت شده مکتب عاشورای امام حسین (ع) بودند.

این مقام مسئول، بذل تمام هستی درراه اسلام و انقلاب را، راز ماندگاری شهدا دانست و گفت: شهیدان عزیز ما با تأسی به سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) ماندگارترین حماسه‌ها را رقم زدند و در طول تاریخ ماندگار شدند.

خبرگزاری بسیج از دشتستان

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه