جمعه, 10 تیر 1401 - Friday, 01 July 2022

سخن مردم" یک دشتستانی بعنوان مدیر نظارت و بازرسی از مراسمات و عزاداری های ماه محرم شورای هیئات مذهبی جنوب کشور منصوب شد.

sokhanemardom 793

به گزارش سخن مردم" طی حکمی از سوی نوشادی رئیس شورای هیئات مذهبی کشور، احمد استواریان یکی از نیروهای انقلابی و ارزشی به عنوان مدیر نظارت و بازرسی از مراسمات و عزاداری های ماه محرم شورای هیئات مذهبی جنوب کشور منصوب شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سخن مردم ، طی حکمی از سوی نوشادی رئیس شورای هیئات مذهبی کشور، احمد استواریان به عنوان مدیر نظارت و بازرسی از مراسمات و عزاداری های ماه محرم شورای هیئات مذهبی جنوب کشور منصوب شد.

استواریان اصالتآ اهل روستای جتوط در دشتستان بوشهر است که از خادمان بنام و فعال این منطقه محسوب می گردد.

WhatsApp Image 2020 08 25 at 21.00.43

متن حکم به شرح ذیل است:

برادر ارزشی و خادم اهل بیت علیهم السلام جناب آقای احمد استواریان

با سلام و دعای خیر

نظر به مراتب تعهد و توانمندی،حضرتعالی را به موجب این حکم به عنوان مدیر نظارت و بازرسی از مراسمات و عزاداری ماه محرم شورای هیئات مذهبی در حوزه جنوب کشور منصوب می نمایم.

امید است که با دقت و نظارت کامل و بازدید از محل برگزاری مجالس هیئات مذهبی ضمن رصد کامل موارد و پروتکل های بهداشتی بر اساس برنامه ابلاغی ستاد ملی مبارزه با کرونا در انجام مسئولیت محوله موفق و سربلند باشید و چنانچه در بازرسی صورت گرفته عدم رعایت و پایبندی به بندهای دستورالعمل مشاهده گردید .ضمن تذکر به بانیان مجالس و مدیران هیات مراتب را به اینجانب یا ستاد محرم استان های جنوب مستقر در اداره کل تبلیغات اسلامی اطلاع دهید.

با احترام رئیس شورای هیئات مذهبی کشور

نوشاد نوشادی

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه