سه شنبه, 14 تیر 1401 - Tuesday, 05 July 2022

سخن مردم"با پیگیری نماینده دشتستان؛۸.۶میلیارد ریال تجهیزات به بیمارستان برازجان اختصاص یافت

به گزارش سخن مردم"چهار دستگاه علائم حیاتی، ۳ دستگاه اکسیژن ساز و ۲ دستگاه الکترو شوک با هزینه بیش از ۸.۶ میلیارد ریال توسط شورای راهبردی شرکت‌های پتروشیمی منطقه ویژه پارس تحویل شبکه بهداشت و درمان دشتستان شد.

رئیس شبکه بهداشت شهرستان دشتستان ضمن تقدیر از تلاش‌ها و پیگیری نماینده دشتستان برای اختصاص تجهیزات مورد نیاز بیمارستان شهید گنجی برازجان اظهار داشت: تجهیزات مورد نیاز با اعتبار هشت میلیارد و ۶۶۶ میلیون ریال از سوی شرکت‌های پتروشیمی منطقه ویژه پارس تحویل بیمارستان شهید گنجی برازجان شد.

WhatsApp Image 2020 08 10 at 11.04.22

فرماندار دشتستان نیز عصر یکشنبه در جمع خبرنگاران با تقدیر از پیگیری‌های نماینده مردم شهرستان دشتستان برای تجهیز بیمارستان شهید گنجی برازجان، خاطرنشان کرد: تجهیزات خوبی از سوی شورای راهبردی پتروشیمی‌ها وارد شهرستان شده و تجهیزات دیگری نیز به زودی اضافه می‌شود.

لازم به ذکر است که پیش از این، فضای فیزیکی و بخشی از تجهیزات جهت راه اندازی آزمایشگاه تشخیص کرونا در شهرستان دشتستان توسط خیرین و با همکاری وزارت بهداشت تأمین شده بود که با پیگیری‌های نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی و همکاری مسئولان استانی و شهرستانی، دستگاه RT-PCR نیز به صورت امانی از وزارت بهداشت تحویل دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر شده است.

پیگیری‌های نماینده دشتستان در راستای تجهیز بیمارستان شهید گنجی برازجان ادامه دارد و با دستور و قول مساعد وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مبنی بر اختصاص ۶۰ قلم از تجهیزات مورد نیاز در آینده‌ای نزدیک بخش قابل توجهی از کمبودهای این بیمارستان رفع خواهد شد.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه