یکشنبه, 01 خرداد 1401 - Sunday, 22 May 2022

سخن مردم"پدراولین شهید رسانه استان شهید داریوش شاهینی درجلسه تجلیل فرمانداردشتستان ازخبرنگاران گفت: رسانه ها نسبت به حل مشکلات ،تنگناها و شفاف سازی بین مردم و مسئولین فعالیت نمایند.

IMG 1638

ابوالفضل قاسمی"به گزارش سخن مردم"پدر شهید شاهینی درابتداگفت: از فرماندار دشتستان و معاونین محترمشان و ریاست اداره فرهنگ وارشاد اسلامی دشتستان برای برگزاری این جلسه تقدیر و تشکر می نمایم.

IMG 1649

ایشان درادامه بااشاره به قسمتی ازمسئولیتهای شهید داریوش شاهینی گفت: سال ۱۳۷۹ درصدا وسیمای جمهوری اسلامی مشغول به کار شدند و ۵ سال به ترتیب مسئول گفتگوی ویژه خبری شبکه ۲بود و مسئولیت سیاست خارجه واحد پردازش ،خبری معاون صدا و سیما بود ،مدیر روابط عمومی پذیرش و پخش پیام های بازرگانی وکارشناس گروه تفسیر شبکه۱ خبر بود و آخرین پست این شهید مدیر اجتماعی مرکز خبرمی توان نام برد وی در 15 آذر ماه 84 در اعزام به ماموریت برای پوشش خبری رزمایش "عاشقان ولایت" در سقوط هواپیمای C- 130 به شهادت رسید.

IMG 1686

وی افزود: خوشحالم که دردومین جلسه تقدیر اصحاب رسانه حضور دارم، اینجانب ضمن گرامی داشت روز خبرنگار به مناسبت ۱۷ مرداد و گرامیداشت یادو خاطره شهید والا مقام محمود صارمی رابه تمام خبرنگاران تبریک می گویم.

ایشان در ادامه نکاتی رابیان نمود: از فعالان اصحاب رسانه ، بسیج رسانه که امروزخط مقدم در مقابل رسانه ها و نظام سلطه ایستادگی می نمایند،انتظار می رود که رسانه ها همچون گذشته در عرصه رسانه خبری نسبت به حل مشکلات و تنگناها و شفاف سازی بین مردم و مسئولین اقدام قانونی به عمل آورند .

وی بیان نمود:با توانایی که در تک تک شما می بینم لازم است،برای وحدت و امنیت کشور و مبارزه با تحریم ظالمانه از طرف آمریکای جنایتکار ،ملت ایران را به همدلی وحدت ، صبرو حوصله پرهیزگاری و اجتناب از سیاسی بازی حزبی و گروهی دعوت بنمائیم، زیراکشور ما نیاز جدی به امنیت دارد.

عزت و سربلندی شما را از خداوند بزرگ خواهانم و دعای خیر بدرقه راهتان باشد.

IMG 1674

IMG 1680IMG 1675

 

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه