سه شنبه, 14 تیر 1401 - Tuesday, 05 July 2022

سخن مردم" عضو انجمن عفاف و حجاب کشور: هدفم حمایت از قشر محروم جامعه و ترویج فرهنگ عفاف و حجاب است.

IMG 1427

به گزارش سخن مردم" سجاد سلیمی عصر روز شنبه ۱۸ مردادماه در جلسه ای تقدیر از خبرنگاران گفت: ما هر ساله سعی می کنیم یک تقدیر و تشکر داشته باشیم از شما زحمات کشان عرصه رسانه که خالصانه با کمترین درآمدویا بعضا بدون هیچ درآمدی فعالیتی می‌کنید، وچیزی جز عشق و علاقه نیست که شما ها این کارحرفه راانتخاب نمود ه اید،وواقعا جای تقدیر و تشکر دارد،رسانه ها و خبرنگاران با کمترین امکانات بیشترین خدمات را به جامعه ارائه می دهند و شایسته تقدیر هستند.

IMG 1424

ایشان درادامه گفت: این تولیدی جزء تولید کنندگان فعال عفاف و حجاب کشورمی باشد،ما هر ساله در ماه محرم طرح تعویض چادر نو با کهنه راداریم که چادر نو را با کمترین هزینه، بهترین کیفیت، ۱۸ ماه ضمانت و ۵ سال خدمات پس از فروش رایگان در اختیار مردم قرار می دهیم.

عضو انجمن عفاف و حجاب کشور با اشاره به اینکه عفاف وحجاب بایددرجامعه گسترش پیداکنداظهارداشت:هدف مجموعه ما در این تولیدی حمایت از قشر محروم جامعه و ترویج فرهنگ عفاف و حجاب است.

وی ازپیشنهاد طرحی به نمایندگان استان خبر داد و افزود: در انجمن عفاف و حجاب کشور پیگیر طرحی هستیم که با رایزنی نمایندگان استان به مجلس ارائه دهیم؛ این طرح به صورتی است که چادر جزو کالاهای فرهنگی محسوب شود و دولت یارانه ای به مردم در خصوص خرید چادر دهد تا قیمت چادرها حدود یک سوم کم شود.

سجاد سلیمی با اعلام اینکه در این تولیدی کالای ایرانی بیشتر در بین مشتریان معرفی می شود عنوان کرد: از سال ۹۶ تاکنون در خصوص تولید ملی گام های مختلفی برداشتیم و مد نظر داریم در ماه های آینده در طرح های مختلفی به مردم خدمات ارائه دهیم.

ایشان درادامه گفت: دراین کارگاه تولیدی علاوه بر اشتغال 5 نفر به طور مستقیم برای 17 نفر هم به طور غیرمستقیم توانستیم اشتغالزایی کنیم.

همچنین دراین کارگاه تولیدی پوشاک از پارچه های مرغوب ایرانی استفاده می شود که تولیدات ماشامل چادر عبا، ساده، دانشجویی و حسنا در طرحهای مختلف تولید می شود و با قیمت مناسب در اختیار مصرف کننده ها قرار می‌گیرد.

در پایان جلسه ،مدیریت این تولیدی از خبرنگاران فعال عرصه رسانه بااهدا لوح وهدیه تقدیر کرد.

هفته نامه مردم جنوب وپایگاه خبری سخن مردم"برای آقای سلیمی وهمسرشان ، زوج موفق و فعال دشتستانی که در شهر برازجان کارگاه تولیدی پوشاک راه اندازی کرده اند آرزوی موفقیت دارد.

آدرس محل تولیدی: برازجان - بازار سرپوشیده شمالی - پاساژ نادری (پاساژ قلی پور) طبقه زیرین - مغازه اول - سمت چپ- فروشگاه عفاف و حجاب

IMG 1436

IMG 1450

IMG 1455

IMG 1482

IMG 1485

IMG 1500

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه