دوشنبه, 02 خرداد 1401 - Monday, 23 May 2022

سخن مردم"نماینده دشتستان در بازدید از بیمارستان شهید گنجی برازجان :آماده حضور در کنار گروه‌های جهادی و کادر درمان برای خدمت به بیماران هستم.

sokhanemardom 439

به گزارش سخن مردم"دکترابراهیم رضایی نماینده مردم دشتستان در مجلس با قدردانی از تلاش گروه‌های جهادی و کادر درمانی و پرستاری در مقابله با بیماری کرونا گفت: این روزها شاهد تلاش مستمر کادر درمانی و ایثار آنها در بیمارستان‌ها هستیم،همچنین گروه‌های جهادی با حضور در بیمارستان‌ها حرکتی بزرگ را رقم زدند.

وی افزود:آماده حضور در کنار گروه‌های جهادی و کادر درمان برای خدمت به بیماران هستم، خدمت به مردم وظیفه ما است چه در مجلس چه در بیمارستان، درهمه حال درخدمت مردم هستم.

وی در نشست با گروه جهادی فعال و کادر اداری و درمانی بیمارستان شهید گنجی با تاکید بر تلاش مضاعف برای مقابله با کرونا و درمان بیماران اظهار داشت :کرونا در کنار سختی‌ها و مصایب آن زیبایی‌هایی هم داشته است که تقویت همدلی و تجلی ایثار از زیبایی‌های آن است، خدمات گروه‌های جهادی و ایثار کادر درمانی و پرستاری یادآور حماسه آفرینی  8 سال دفاع مقدس است ،چراکه این عزیزان با تلاش خود در رسیدگی به بیماران ایثار و فداکاری می‌کنند.

وی با تاکید بر تامین تجهیزات بیمارستان برازجان گفت:در این راستا تلاش می‌شود در حل مشکلات، پیگیری‌های لازم انجام شود.رفع مشکلات بهداشت و درمان دشتستان و تامین نیازهای این بخش را از طریق وزیر و معاونین ایشان و هم در سطح استانی به صورت جدی دنبال کرده و می‌کنیم.

‌‌ایشان بابیان اینکه تامین تجهیزات بیمارستان شهید گنجی برازجان در اولویت قرار گیردتصریح نمود: راه‌اندازی آزمایشگاه در دشتستان و بهبود وضعیت سیستم سرمایش بیمارستان از موضوعاتی بود که اخیرا پیگیری شد و شاهد تحقق آن هستیم.

عضو کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی"ضمن تقدیر ازپزشکان و پرستاران که در خط مقدم مبارزه با کرونا قرار دارند ،خدمات ارزشمند گروه‌های جهادی به ویژه طلاب در کمک‌رسانی به کادر درمانی و پرستاری و بیماران را تحسین وبیان نمود:اقدامات ارزشمند و ایثارگرانه آنان سبب کاهش این بحران شده است.

بنابراین گزارش دکترابراهیم رضایی شنبه 4مردادماه در بازدید سرزده از بیمارستان شهید گنجی برازجان به همراه خانم دکترماریا خویش دوست رئیس شبکه بهداشت درمان شهرستان دشتستان ،از بخش‌های مختلف این بیمارستان بازدید از خدمات گروه‌های جهادی، طلاب و کادر درمانی و پرستاری در راستای مقابله با بیماری کرونا قدردانی کرد.

sokhanemardom 438

sokhanemardom 440

sokhanemardom 441

sokhanemardom 442

sokhanemardom 443

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه