یکشنبه, 13 آذر 1401 - Sunday, 04 December 2022

سخن مردم" فعالیت دانش آموزان بسیجی جهادی با عنوان رزمایش همدلی در ایستگاه کمک به نیازمندان ((میدان فردوسی برازجان))برپاشده است وآماده دریافت کمکهای مردمی بصورت نقدی وغیرنقدی می باشد.

5336 1

به گزارش سخن مردم" این ایستگاه امادگی دریافت کمک های نقدی و غیرنقدی مانند برنج ، مرغ ، گوشت ، روغن ، ماکارونی ، رب گوجه فرنگی و مواد ضدعفونی را به صورت شبانه روزی دارد ،تا به یاری خدا به خانوادهای نیازمندان اهدا گردد.

آقای بردبارمسئول بسیج دانش آموزی باقرالعلوم (ع) شهرستان دشتستان در گفت و گو با خبرنگار سخن مردم با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب در سخنان اخیرشان بر ضرورت برگزاری رزمایش همدلی برای کمک به آسیب‌دیدگان معیشتی در این روزهایی که کشور با بیماری کرونا مواجه است، تاکید کردند. عنوان نمود:رزمایش همدلی برای کمک به نیازمندان است و اینکه عنوان رزمایش برای این اقدام انتخاب شده یک معنی و مفهوم خاص خود را دارد.

وی با اشاره به لزوم کمک‌رسانی و حمایت از اقشاری که در زمان شیوع بیماری کرونا کسب و کارهای خود را از دست داده و دچار مشکل شده‌اند،گفت گروه جهادی بسیج دانش آموزی باقرالعلوم (ع) شهرستان دشتستان علاوه برگندزدایی وضدعفونی معابر ومکانها دراین میان پای کارامدند تا با جمع آوری کمکهای نقدی وغیرنقدی گام کوچکی درکمک به خانواده های آسیب پذیربرداشته باشند وباید خانواده های آسیب پذیر باید مد نظر همه مردم باشد چراکه بحران این خانواده ها جدی است و اگر به این سمت حرکت نکنیم بحث آسیب های اجتماعی می تواند جدی تر شود.

بنابراین گزارش رزمایش همدلی با حضور آحاد مختلف مردم می تواند در پشت سرگذاشتن این شرایط و رفع مشکلات معیشتی مردم موثر باشد.

این ایستگاه به همت گروه جهادی بسیج دانش آموزی باقرالعلوم (ع) شهرستان دشتستان برپا شده است.

5336 2

5336 3

5336 4

4826

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه