جمعه, 08 مهر 1401 - Friday, 30 September 2022

سخن مردم"به مناسبت دهمین سالگرد تاسیس و شروع به فعالیت هفته نامه مردم جنوب در برازجان،سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتستان در دیداری صمیمی درمحل دفتر این هفته نامه حضوریافتند .

IMG 8219

به گزارش سخن مردم "آقای شنان پور دهمین سالروز تاسیس دفتر هفته نامه مردم جنوب را به مدیر مسئول و صاحب امتیاز وهمکارانش تبریک عرض نمود و این هفته نامه را یکی از هفته نامه های پویا و منظم در سطح شهرستان دشتستان برشمردکه مخاطبان مختلفی را درتمام قشرهای جامعه به خود جذب نموده است.

ایشان ضمن خسته عرض خسته نباشید به مدیر مسئول و هیئت تحریریه برایشان از درگاه خداوند آرزوی موفقیت نمود.

IMG 8212

IMG 8215

عبدالرضا شنان پور افزود:با وجودی که روزهای بسیار سختی را درحال سپری کردن هستیم و تمامی کشورهای جهان ونیزایران اسلامی درگیر بیماری کرونا می باشند،فعالیت اصحاب رسانه دراین فضا و درمعرض خطر قرار گرفتن این قشر را ستودنی توصیف کرد که درقلب حادثه درحال فعالیت و انجام رسالت خویش هستند.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتستان ادامه داد:با توجه به این که تمامی فعالیت های فرهنگی هنری به خاطر شیوع این بیماری در حال حاضر به صورت تمام تعطیل درآمده است به فعالیت هنرمندان در فضای مجازی به صورت گسترده اشاره نمود که از جمله به آموزشگاه موسیقی چکاوک اشاره نمود که تمامی کلاس های آن در رشته های مختلف موسیقی به صورت انلاین وغیر حضوری با هنرجوها در حال برگزاری می باشد.

همچنین در این نشست که به خاطر رعایت فاصله گذاری فیزیکی بر اثر شیوع بیماری کرونا بدون حضور مهمانان برگزار شد.

IMG 8231

در ادامه قاسمی مدیر مسئول هفته نامه مردم جنوب ضمن عرض خوش آمدگویی به آقای شنان پور وآقای نجفی از حضور آنان در دفتر هفته نامه ،از مجموعه فرهنگ و ارشاد اسلامی تقدیر و تشکر کرد.

ایشان گزارشی از روند چاپ نشریه از ابتدا تاکنون رابیان نمود: و اظهار داشت این هفته نامه از ابتدا تاکنون به طور مرتب به چاپ رسیده و در اختیار مخاطبان عزیز قرار گرفته است.

در ادامه سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتستان با اهدا لوح تقدیرو هدایا از زحمات ده ساله مدیر مسئول و هیئت تحریریه تقدیر و تشکر به عمل آورد.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه