پنج شنبه, 10 آذر 1401 - Thursday, 01 December 2022

سخن مردم"عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر در جلسه ستاد انتخابات صدا و سیمای مرکز بوشهر با اعلام این مطلب گفت: قانون اساسی نقش مردم را در اداره جامعه پررنگ دیده و مردم در همه مقاطع انقلاب اسلامی حرف اول و آخر را زده اند.

استاندار1

به گزارش سخن مردم"استاندار بوشهر راهبرد اصلی برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی را قانون مداری ، رعایت اصل بی طرفی ، مشارکت حداکثری و انتخاباتی امن و بانشاط و ناامید کننده دشمنان انقلاب اسلامی دانست.

وی با اشاره به حضور 100 داوطلب نمایندگی مجلس شورای اسلامی در چهار حوزه انتخابیه استان بوشهر بر رعایت کامل اخلاق انتخاباتی داوطلبان، ستادهای تبلیغاتی و احزاب و گروههای سیاسی آنان تاکید کرد.

عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر به ضرورت نقش رسانه ها در تنویر افکار عمومی و اطلاع رسانی مستمر و اثرگذار روند برگزاری انتخابات و ایجاد شور و نشاط انتخاباتی اشاره و از برنامه های انتخاباتی رسانه ها بویژه صدا و سیمای مرکز بوشهر قدردانی کرد.

در این جلسه سید حسین ناظر مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر با اشاره به ضرورت بیش از پیش انعکاس حضور حماسی و انقلابی مردم در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از همه شهرستاهای استان بوشهر گفت: روز دوم اسفند و در یک عملیات ویژه رسانه ای روند برگزاری انتخابات از 15 نقطه و از همه شهرستانها بصورت زنده از صدا و سیما پخش می شود.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر با اشاره به پخش حدود 50 هزار دقیقه برنامه مرتبط با انتخابات و افتخارات ملی در چهل و یک سال انقلاب اسلامی گفت: از این میزان پخش برنامه 27 هزار دقیقه در رادیو و رادیو نما، 20 هزار دقیقه در تلویزیون و سامانه مکتوب تصویری، 3 هزار دقیقه در حوزه های خبر، فضای مجازی و شعر و موسیقی در گستره استانی، ملی و فراملی انعکاس می یابد.

سید حسین ناظر رئیس ستاد انتخابات رسانه ملی در استان بوشهر افزود: این فعالیتهای رسانه ای حاصل تلاش یک گروه 150 نفره برنامه ساز و فنی و پشتوانه فکری بیش از 50 پرسشگر و افکار سنج اجتماعی ، هیئتهای اندیشه ورز دانشگاهی و حوزوی، سازمانهای مردم نهاد و ستادها و هیئتهای اجرایی ، نظارتی ، بازرسی ، قضایی و رسانه ای استان بوشهر است.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه