یکشنبه, 03 مهر 1401 - Sunday, 25 September 2022

سخن مردم : رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه تحقق بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی از اهداف بسیج است گفت: فرزندان بسیجی آزادی قدس را محقق خواهند کرد.

38c7dd62464e9cb8556f1aa60dd79346 XL

به گزارش سخن مردم : به نقل از سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی   رئیس سازمان بسیج مستضعفین در حاشیه مراسم عطرافشانی مزار شهدا در جمع خبرنگاران با بیان اینکه پنجم آذر امسال چهلمین سالگرد صدور فرمان حضرت امام برای تشکیل بسیج است، اظهار داشت: مردم در این مدت به خوبی با خدمات بسیج به‌عنوان گسترده‌ترین شبکه مردمی کشور برای خدمت رسانی آشنا شده‌اند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین خاطرنشان کرد: پیام همه شهدا، عزت مسلمین و دستیابی به مرحله نهایی تمدن نوین اسلامی و زمینه‌سازی برای خورشید عظمای ولایت حضرت ولی‌عصر است و امروز بسیج الگویی برای محور مقاومت شده است؛ چرا که حضور مردم در بسیج به تحقق مردم‌سالاری دینی کمک ویژه‌ای می‌کند.

وی افزود: بسیجیان با همه توان با صدق، اخلاص و روحیه جهادی در همه عرصه‌ها به میدان آمده اند تا بسترسازی زمینه تشکیل امت و دولت اسلامی و ورود به مرحله تمدن اسلامی برای ظهور آماده شود.

سردار سلیمانی با بیان اینکه آرمان های امام راحل در زمان حیات ایشان همگی محقق شده است گفت: تنها آزادی قدس عزیز مانده است که بدون شک بسیجیان، پرچم‌دار آزادی قدس خواهند بود.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تاکید بر اینکه شهدا زنده و حاضر و ناظر بر همه اعمال و رفتار ما می باشند بیان داشت: باید راه شهدا با بصیرت ادامه پیدا کند و بسیجیان و نظام و ملت ایران اسلامی با شعار خدمت، جهاد و شهادت رسالت خود را به سر منزل مقصود برسانند.

وی در ادامه عنوان داشت: مردم به خوبی در همه این ۴۰ سال نشان داده اند که پشتیبان ولایت فقیه هستند.

سلیمانی با بیان اینکه تحقق بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی یکی از اهداف بسیج مستضعفین است و گفت: بسیج حرکت پویا و موثر در این عرصه را وظیفه خود می داند.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه