شنبه, 05 آذر 1401 - Saturday, 26 November 2022

سخن مردم"سرهنگ سید جوادرضوی فرمانده اسبق نیروی انتظامی درپیامی ضمن تقدریر ازمردم خوب دشتستان از آنها خداحافظی نمود.

به گزارش سخن مردم" سپاس خداوند قادر متعال را که در سایه عنایات خاصه اش، توانسته ام به عنوان سرباز ولایت نزدیک به چهار سال در شهرستان شهید پرور دشتستان و ....

WhatsApp Image 2019 10 07 at 06.34.22

بسم الله الرحمن الرحیم

سپاس خداوند قادر متعال را که در سایه عنایات خاصه اش، توانسته ام به عنوان سرباز ولایت نزدیک به چهار سال در شهرستان شهید پرور دشتستان خادم مردم شریف این خطه از کشور عزیزم باشم و اینک دست تقدیر بر این است که ادامه خدمتم را در گوشه ای دیگر از سرزمین عزیزم ادامه دهم .

در این راستا لازم می دانمدر مقام عمل به سنت نبوی “من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق” از همراهی و کمک و پشتیبانی مردم شریف ، متدین و دیندار و با فرهنگ شهرستان دشتستان که در طول این چند مدت خدمت به بنده و نیروی انتظامی محبت داشته و همیشه یار و یاور ما بوده اند قدر دانی و تشکرکنم و بگویم اگر قصوری بوده است از ناحیه شخص بنده بوده و مدیریت بنده بوده است نه سازمان و اگر موفقیتی هم بوده است ناشی از زحمات همکاران و همراهی مردم غیور شهرستان دشتستان بوده است .

برخود لازم می دانم از کلیه اعضای شورای تامین ،مسولین ادارات دولتی،روحانیت و امام جماعت محترم و کلیه مردم عزیز شهرستان دشتستان طلب حلالیت نمایم .

امیدوارم در سایه الطاف الهی و دعای خیر شما خوبان بتوانم در گوشه ای دیگر از ایران اسلامی خدمتگزاری صادق و فداکاری برای مردمان سرزمینم باشم.

سرهنگ سید جواد رضوی

فرمانده اسبق انتظامی شهرستان دشتستان

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه