پنج شنبه, 10 آذر 1401 - Thursday, 01 December 2022

سخن مردم"جلسه هم اندیشی و بررسی مشکلات مدارس شهرستان دشتستان، برازجان، بخش های مرکزی و ارم و بوشکان صبح امروز در پژوهشسرای دانش آموزی برازجان برگزار شد.

 

IMG 9130IMG 9136

IMG 9197

به گزارش سخن مردم" نماینده مردم دشتستان گفت: وظیفه نمایندگان قانون گذاری و تاکید بر اجرای قانون است، اما در کنار این وظیفه اعتبارات خوبی را جهت ساماندهی مدارس شهرستان دشتستان گرفتم.

محمدباقر سعادت در جلسه هم اندیشی و بررسی مشکلات مدارس شهرستان دشتستان، برازجان، بخش های مرکزی و ارم و بوشکان که ۹ شهریورماه در پژوهشسرای دانش آموزی برازجان برگزار شده بود، با بیان اینکه بودجه کشور به پیشنهاد دولت در قالب لایحه بودجه ۴۵۰ هزار میلیارد مصوب شده، اظهار کرد: حدود ۵۰ هزار میلیارد تومان از این بودجه اسناد خزانه، ۱۵۰ هزار میلیارد تومان پیش بینی درآمد نفت و ۱۵۰ هزار میلیارد تومان پیش بینی از طریق گمرکات و مالیات است که از این مبلغ ۳۱۰ هزار میلیارد تومان حقوق پرداختی است.

IMG 9250

سعادت ضمن ابراز خرسندی از اینکه سازمان برنامه و بودجه، بودجه سال ۹۹ را بدون فروش نفت و بدون در نظر گرفتن هزینه نفت ارائه خواهد داد ادامه داد: همان گونه که خانواده نمی تواند بیش از حد توان پاسخگوی نیازهای فرزندانش باشد دولت نیز همین گونه است، نابجا از دولت حمایت نمی کنم و نخواهم کرد اما باید مسوولین و مدیران شرایط دولت را درک کنند.

وی با اشاره به فعالیت مفید و ارزشمند رییس قوه قضاییه بیان کرد: از ورود رییسی به عنوان ریاست قوه قضاییه کشور اقدامات بسیار خوبی انجام شده و امیدواریم این اقدامات استمرار داشته باشند تا دست خیانتکاران دولت قطع شود.

IMG 9156

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه از بدو ورودم به خانه ملت و عهدی که با مردم بستم از هیچ گونه اقدامی کوتاهی نکرده و نخواهم کرد، افزود:  اگر خیر، اولیاء دانش آموز و هر کس دیگری که تمایل به کمک به مدارس با اشتیاق و بدون اجبار داشته باشند هیچ گونه منع قانونی وجود ندارد، چرا که یکی از راهکاری رفع نیازهای مدرسه این است که کمک های مردم، اولیاء و خیرین را با تمایل خود آن ها و بدون هیچ گونه الزام و اجبار جمع آوری کنید تا بتوانید پاسخگوی نیازهای مدارس سطح شهرستان باشید.

IMG 9181

وی با اعلام اینکه در خصوص سیستم سرمایشی مدارس شهرستان دشتستان پیگیری های لازم را طی چندین جلسات کشوری انجام داده ام افزود: سیستم سرمایشی جهت پوشش تمامی مدارس و کلاس های بدون کولر شهرستان دشتستان را در اختیار اداره آموزش و پرورش قرار داده ام تا امسال مشکل سیستم سرمایشی در هیچ یک از مدارس شهرستان دشتستان وجود نداشته نباشد.

بر اساس این گزارش، این نشست با حضور نماینده مردم دشتستان، مدیر کل نوسازی مدارس استان، سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان و مدیران و فرهنگیان سه بخش برازجان، بخش های مرکزی و ارم و بوشکان برگزار شد که مشکلات و مسائل مربوطه به مدارس در بخش ها مطرح و مسوولین مربوطه این مسایل را یادداشت کردند تا بتوانند مورد بررسی قرار دهند.روابط عمومی دفتر نماینده مردم دشتستان

IMG 9138IMG 9148IMG 9153IMG 9158IMG 9183IMG 9192IMG 9255IMG 9260

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه