دوشنبه, 11 مهر 1401 - Monday, 03 October 2022

سخن مردم"همزمان با هفته سلامت مانور آتش نشانی و اطفاءحریق در بیمارستان شهید گنجی برگزار گردید.

11

به گزارش سخن مردم"دکترنادر شکیب آزاد در گفتگو با روابط عمومی بیمارستان شهید صادق گنجی اعلام کرد :همزمان با برگزاری برنامه های هفته سلامت در بیمارستان شهید گنجی مانور اطفاء حریق و انجام آموزشهای لازم در خصوص شناخت حریق های مختلف و راه های مقابله با آنها به همکاران آموزش داده شد .

ایشان تصریح کرد :آموزش اطفاء حریق از سری آموزشهای مدون کارکنان بوده و به منظور افزایش آگاهی کارکنان اداری و درمانی در خصوص شناخت وسایل خاموش کننده بزرگ و کوچک و نحوه عملی استفاده از آنها در حریق عملا اجرا شد .

12

نامبرده ادامه داد: این برنامه با همکاری و هماهنگی واحد تاسیسات بیمارستان و سازمان آتش نشانی شهرستان دشتستان برگزار شد .

مدیر آموزش سازمان آتش نشانی دشتستان افزود:کلیه افراد جامعه بایستی در خصوص حریق و نحوه مقابله با آن اطلاعات جامع و کاملی داشته باشند تا در موقع اضطراری بدون دلهره و اضطراب با اقدام به موقع مانع از بروز خسارت جبران ناپذیر جانی و مادی شوند .

شهرام آزاد پر اضافه نمود :با توجه به جایگاه ویژه بیمارستان و اهمیت حریق در بیمارستان لزوما همه همکاران و پرسنل شاغل در بیمارستان باید با انواع کلاس های مختلف آتش، آشنایی داشته و راههای مقابله با آنها را نیز دانسته و تمرین کنند .

شایان ذکر است :در پایان مانور با نظارت تیم آموزشی آتش نشانی تعدادی از پرسنل بصورت عملی با حریق مقابله نموده و آموزشهای لازم را فرا گرفتند.

131415161718

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه