یکشنبه, 06 آذر 1401 - Sunday, 27 November 2022

سخن مردم" جلسه مجمع بسیج برازجان با موضوع فضای مجازی ،فرصت ها وتهدیدها در سینما جوان برازجان تشکیل جلسه داد.

در ادامه مسئولین وفعالین رسانه های مجازی درمورد آسیب ها و چالشهای فضای مجازی نکات مهمی رابیان نمودند.

به گزارش سخن مردم "سید ایوب موسوی بیان نمود:این مجمع در مورد برنامه های شهر نیاز به هماهنگی دارد که باید در مورد این برنامه ها تصمیمات لازم مبذول شود.

ایشان با بیان اینکه امروزه فضای مجازی از اهمیت خاصی برخوردار است اظهارداشت با همفکری شما دوستان عزیز در اینمحفل چاش ها و تعدیدات این فضا را مورد ارزیابی قرار داده و راهکاراهای پیشگیری از این اسیب های این فضا را شناسایی کنیم تا بتوانیم در پیشگیری از این مشکل قدمهای موثری ومثبتی برداریم .

مجمع بسیجیان برازجان ۳۰ نفر عضو دارد که از این مجمع ۱۵ نفر آن مسئولین دولتی هستند.

سرهنگ غلامپور فرمانده سپاه جواد الائمه (ع)تصریح نمود: این مجمع شامل ۵ کارگروه است کهیکی از گروهای آن فضای مجازی است که حداقل هر ۵ ما باید تشگیل شود.

وی درادامه اظهارداشت: محیط فضای مجازی هم خوبی دارد و هم زیان که این مجمع در این مدت در جلسه های که تشکیل شده است ،باید آسیب ها و تعدیدهای این فضا را بررسی و در جلسه بعد به صورت کارشناسی شده راهکار ارائه دهد .

سرهنگ مزارعی پلیس فتا برازجان بیان نمود: وظیفه برای جامعه فضای مجازی خود وضایی دارد که انها را مورد بررسی قرار می دهد.

تعهدیدها مثل نشر اکاذیب و.....که وظیفه ماست آنها ،بحث بانکداری الکتریکی که این روزها خیلی در جامع فضای مجازی با ان سرکار دارند وی در این مورد گفت مثلا یک نفر با شما به هرطریق ارتباط برقرار می نماید و به شما این اعلام می دارد که شما برنده سفرعتبات عالیات شدید واعلام می دارند که شما جایزه را می خواهید یا هزینه و شما هم اعلام می دارید جایزه پس به این طریق شما را به دستگاه ای بی ام می کشاند و حساب شما را با ترفندهای خاصی که دارنند خالی می نمایند.که باید هوشیارباشیدواین نکات را جدی بگیریدودرصورت لزوم به ما اطلاع دهید.

IMG 5369

 

IMG 5291IMG 5299IMG 5304IMG 5309IMG 5320IMG 5322IMG 5324IMG 5328IMG 5329IMG 5340IMG 5348IMG 5360IMG 5362IMG 5367

 

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه