شنبه, 05 آذر 1401 - Saturday, 26 November 2022

سخن مردم"اجرای مانور پدافند غیر عامل در هنرستان فنی و حرفه ای علم و صنعت برازجان برگزار گردید.

1

به گزارش سخن مردم" مانور پناه گیری و تخلیه اضطراری به مناسبت هفته پدافند غیر عامل با حضور فرماندار دشتستان و جمعی از مسوولان شهرستان با مشارکت هنرجویان و شهرداری برازجان و ادارات ذیربط در هنرستان فنی و حرفه ای علم و صنعت برازجان برگزار گردید.

فرماندار دشتستان در این مراسم گفت : اگر چه ایران مقتدر در پناه خداوند قادر متعال علی رغم همه ی تهدیدات، مسیر توسعه و بالندگی را طی می کند، اما ضرورت دارد تا علاوه بر افزایش توان دفاعی، در خصوص پدافند غیر عامل نیز همه ی اقدامات مورد نیاز پیش بینی و صورت پذیرد و آگاهی های عمومی افزایش یابد.

دکتر ارسلان زارع در بخشی دیگر از سخنان با اشاره به تعریف و مفهوم پدافند غیر عامل به اصل اهمیت و لزوم اطلاع رسانی و آگاهی بخشی عمومی پرداخت و تاکید کرد که برای به حداقل رساندن آسیب ها و خسارات مالی تجهیزات و تاسیسات حیاتی و حساس نظامی و غیر نظامی و تلفات انسانی بدون بکارگیری جنگ افزار در هنگام بحران ، باید از اصول پدافند غیر عامل استفاده بهینه و شایسته نمود.

فرماندار دشتستان در پایان سخنان از هنرجویان خواست تا ضمن یادگیری اصول پدافند غیر عامل، در انتقال مفاهیم به خانواده های خود و عموم جامعه کوشا باشند.

23

456 79108

شایان ذکر است مراحل مانور پناه گیری و تخلیه اضطراری با اقدامات عوامل و با مشارکت هنرجویان هنرستان مذکور اجرا شد.روابط عمومی فرمانداری دشتستان

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه