شنبه, 22 مرداد 1401 - Friday, 12 August 2022

vw5g_00_995aeeb4.jpg

سخن مردم" استاندار بوشهر گفت: طرح‌های بهداشتی درمانی بسیار خوبی در استان بوشهر توسط دولت و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اجرایی شده است.

به گزارش سخن مردم" دکتر عبدالکریم گراوند در آئین بهره‌برداری از مرکز جامع سلامت ولیعصر(عج) برازجان گفت: یکی از سیاست‌های ما این بوده که پروژه‌های هفته دولت را در موعد مقرر تکمیل کنیم تا مورداستفاده مردم قرار گیرد.

دکتر گراوند تصریح کرد: در هفته دولت امسال پروژه‌هایی بااعتبار بیش از ۱۰ هزار میلیارد ریال در نقاط مختلف استان بوشهر آماده بهره‌برداری است.

وی گفت: خوشحالیم که پروژه‌هایی را که از قبل برای هفته دولت مدنظر داشتیم تکمیل‌شده و در این زمان شاهد بهره‌برداری از این طرح‌ها و پروژه‌ها در نقاط مختلف استان بوشهر هستیم.

استاندار بوشهر ادامه داد: هفته دولت امسال تجربه خوبی بود و قصد داریم که در دهه فجر نیز با همین نگاه سایر پروژه‌ها را تکمیل کنیم.

وی خاطرنشان کرد: یکی از وزارتخانه‌هایی که بار سنگینی را در دولت تدبیر و امید بر دوش داشته است، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بود که طرح‌های بسیار خوبی را در سطح استان اجرایی کرده است.

استاندار بوشهر بیان کرد: افتخار می‌کنیم که دولت هزار میلیارد تومان پروژه آماده افتتاح در استان بوشهر دارد که عمده این پروژه‌ها در دولت تدبیر و امید شروع‌شده و باوجود همه مشکلات اقتصادی و تحریم‌ها، دولت مسیر توسعه خود را ادامه داده است.

دکتر گراوند بوشهر گفت: دولت با همه امکانات خود برای خدمت به مردم حرکت کرده است و به این اقدام خود می‌بالد.

وی اضافه کرد: در هفته دولت امسال ۱۳۸ پروژه با ۱۴۰ میلیارد تومان در شهرستان دشتستان به بهره‌برداری می‌رسد که شبکه بهداشت و درمان دشتستان با افتتاح 10پروژه بهداشتی دارای بیشترین پروژه‌ در بخش بهداشت و درمان در استان است.

گفتنی است، پروژه بهداشتی مرکز خدمات جامع سلامت ولیعصر در زمینی به مساحت 1050متر و اعتبار 30 میلیارد ریال با حضور استاندار و مسئولان استانی و شهرستانی افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه