یکشنبه, 13 آذر 1401 - Sunday, 04 December 2022

سخن مردم : فرماندار دشتستان با بیان اینکه تلاشهای مجموعه بهداشت و درمان در مقابله با کرونا ستودنی است افزود : انتظار داریم این تلاشها تا ریشه کنی این بیماری تداوم داشته باشد.

ایشان همچنین از نیروهای سپاه، بسیج ، نیروی انتظامی، فعالان مدنی، اصناف، بازاریان و اقشار مختلف مردم که در بحران کرونا سنگ تمام گذاشتند تقدیر کرد.

mage1

به گزارش سخن مردم : به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان دشتستان:فتح الله نوروزی در نشست ستاد مقابله با کرونا شهرستان اظهار داشت:مقابله با کرونا نیازمند اهتمام جدی همه دستگاه های اجرایی است که خوشبختانه از بدو شیوع این بحران، دستگاه های اجرایی شهرستان پای کار بوده اند و وظائف خود را انجام داده اند و انتظار داریم این تلاشها تداوم داشته باشد.

نوروزی افزود:مجموعه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان در خط مقدم مقابله با این بیماری بوده و هستند و شجاعانه و مقتدرانه ایستادگی کرده اند و به بیماران ارائه خدمت نموده اند که جا دارد از مجموعه بهداشت و درمان دشتستان تقدیر و تشکر نمایم.

فرماندار دشتستان ابراز داشت:پزشکان و پرستاران و کادر درمان و همه عوامل بیمارستان شهید گنجی واقعا جهادی کار کرده و فراتر از توانشان در این ایام پرفشار ارائه خدمت نموده اند که جا دارد از ریاست محترم و مجموعه نیروهای شاغل در این مرکز درمانی نیز تشکر و قدردانی نمایم.

mage2

وی افزود:در بحران کرونا، جوانان غیور شهرستان دشتستان داوطلبانه در قالب نیروهای بسیجی و هلال احمر بصورت شبانه روزی تلاشهای جهادگرانه داشته اند و ضمن آرزوی سلامتی برای جوانان از انها قدر دانی می نمایم.

فرماندار دشتستان اظهار کرد: از نزدیک شاهد زحمات بی دریغ نیروهای سپاه، هلال احمر ،نیروی انتظامی ، شهرداری ها و همچنین دهیاران ،شوراهای اسلامی شهر و روستا و تمامی اصناف بوده ایم که با تمام توان وارد صحنه شدند و در ایستگاه های تب سنجی و گندزدایی محلات شهر ها وروستاها با ایثار و از خودگذشتگی برای سلامت خود و جامعه تلاش کردند و از تمام نیروهای درگیر در بحران کرونا نهایت قدردانی و تشکر را دارم.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه