جمعه, 28 دی 1397 - Friday, 18 January 2019

cr57_index.jpg

سخن مردم:معاون امور عمرانی استاندار بوشهر گفت: با کار کارشناسی ۱۹۰نفر ساعت نقشه و سند پروژه‌های عمرانی استان بوشهر برای سال ۱۳۹۷تدوین و آماده اجرا شد.

به گزارش سخن مردم: به نقل از اداره کل روابط استانداری بوشهر، مهرداد ستوده در جلسه شورای اداری استان بوشهر با اشاره به اجرای طرح اصلاح شیوه آب‌رسانی در اراضی کشاورزی اظهار داشت: با برنامه‌ریزی انجام شده 10 هزار هکتار از اراضی کشاورزی استان بوشهر تحت پوشش آبیاری تحت فشار قرار می‌گیرد.

وی، با تاکید بر تحقق مطالبات مردم گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی در راستای تحقق مطالبات مردم تلاش کنند و تکمیل پروژه‌های عمرانی بر اساس حل مشکلات مردم در اولویت قرار دهند.

معاون استاندار بوشهر به تدوین نقشه و سند پروژه عمرانی استان بوشهر پرداخت و خاطر‌نشان کرد: با 190 نفر ساعت کار کارشناسی و تلاش 95 نفر، نقشه و سند پروژه‌های عمرانی استان بوشهر برای سال 1397 تدوین و آماده اجرا شد.

ستوده با بیان اینکه اولویت تخصیص اعتبارات برای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام است گفت: امسال با تکیه بر تکمیل پروژه‌های نیمه تمام براساس تنظیم جدول زمان‌بندی اعتبارات تخصیص می‌یابد.

وی، به اعتبارات ارزش افزوده و عوارض آلایندگی پرداخت و بیان کرد: در راستای پرداخت اعتبارات ارزش افزوده و عوارض آلایندگی به شهرداری‌ها و دهیاری‌ها امسال 2 تیم تخصصی بازرسی بر توزیع و نحوه هزینه کرد آنها نظارت می‌کنند.

معاون ‌استاندار بوشهر با اشاره به اجرای طرح‌ بزرگراه دالکی به کنارتخته و انعقاد تفاهم‌‌نامه راه‌آهن بوشهر به شیراز افزود: این طرح‌ها با حجم اعتبار بالایی تدوین شده که لازم است این پروژه‌ها برای اطلاع رسانی بیشتر مردم رسانه‌‌ها مورد توجه قرار دهند

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه