شنبه, 09 مهر 1401 - Friday, 30 September 2022

سخن مردم"فرماندار شهرستان دشتستان از زحمات و تلاش های فرمانده انتظامی و مجموعه پلیس این شهرستان در برقراری امنیت تقدیر و تشکر کرد.

teb_image_2018_05_16-10_42_45_973_p8r.jpg

به گزارش سخن مردم"، دکتر "ارسلان زارع" با اشاره به جایگاه ارزشمند نعمت امنیت در جامعه و کارنامه درخشان ناجا به عنوان متولی اصلی امنیت و آرامش اظهار داشت: در نتیجه زحمات و تلاش های شبانه روزی شما عزیزان امروز شهرستان دشتستان از لحاظ امنیت در وضعیت بسیار مطلوبی قرار دارد.
وی با اشاره به کاهش چشمگیر جرائم در سال گذشته و دو ماهه اول سال جاری و همچنین افزایش میزان کشفیات گفت: علاوه بر اقدامات ستودنی پلیس دشتستان در زمینه پیشگیری و کشف جرائم ،بسیاری از مسائل و مشکلات اجتماعی با درایت و تدابیر خوب و راهگشای فرماندهی انتظامی شهرستان مرتفع شده است .
دکتر زارع تصریح کرد: حضور فعال و مقتدرانه پلیس در تمامی صحنه ها موجب افزایش احساس امنیت در جامعه و رضایتمندی عمومی از عملکرد نیروی انتظامی شده است.
در ادامه این دیدار فرمانده انتظامی دشتستان ،سرهنگ "سید جواد رضوی "با ارائه گزارشی از اقدامات پلیس دشتستان، از حمایت های فرماندار و شورای تأمین تقدیر کرد .
فرماندار دشتستان با اهداء لوح سپاس و هدایایی به فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان، روسای پلیس های اطلاعات و آگاهی از تلاش ها و جدیت پلیس در برقراری و حفظ امنیت تقدیر کرد.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه