یکشنبه, 19 ارديبهشت 1400 - Sunday, 09 May 2021

سخن مردم"فرماندار شهرستان دشتستان گفت: بزرگداشت و ارج گذاری مقام پرستار، خود بیانگر ارزش اجتماعی و جایگاه والای شغل پرستاری است.

به گزارش سخن مردم"فتح اله نوروزی در تقدیر از پرستاران مراکز درمانی شهرستان دشتستان ضمن تبریک میلاد باسعادت حضرت زینب (س) و مقام پرستار اظهار داشت: پرستاران عزیز با تأسی از سیره عملی و رفتاری آن بزرگ بانوی جهان اسلام همواره کوشیده‌اند، به نحو شایسته‌ای از بیماران پرستاری نمایند و مرهمی بر آلام و رنج‌های آنها باشند.

12

نوروزی بیان کرد: به‌راستی پرستاری یک حرفه و شغل نیست بلکه یک عشق است و آن عشق به همنوع و مردم است و همواره در مراکز درمانی صحنه‌های بسیار زیبایی از خود گذشتگی‌ها و ایثارگری‌های این قشر خدوم و شایسته را شاهد بوده‌ایم.

فرماندار دشتستان تصریح کرد: با شیوع بیماری منحوس کرونا در کشور و جان باختن جمعی از مردم عزیزمان، پرستاران عزیز و جان بر کف همراه با دیگر اعضای کادر بهداشت و درمان کشور به صحنه آمدند و در خط مقدم مبارزه با کرونا نقش‌آفرینی کرده و شهیدان عزیز و گران‌قدری از این قشر به جامعه اسلامی و سلامت مردم تقدیم شد.

نوروزی گفت: در حدود ۲۷۰ روز هست که بیش از ۵۵۰ پرستار و بهیار در بخش‌های بهداشتی و درمانی شهرستان دشتستان با تمام وجود، تلاش و جان‌فشانی می‌کنند و در این بین ۳۰۰ نفر از این عزیزان به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند.

فرماندار دشتستان خاطرنشان کرد: شهروندان فقط با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و پرهیز از دورهمی خانوادگی می‌توانند باری از دوش این قشر زحمتکش و پرتلاش بردارند و اینگونه از زحمات بی‌دریغ آنها تشکر و قدردانی نمایند.

11

فرماندار دشتستان با همراهی معاونت درمان و مدیر دفتر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، جانشین فرماندهی نیروی انتظامی، اعضای شورای شهر برازجان، سرپرست بیمارستان شهید گنجی و رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان با اهدای گل و لوح یادبود از پرستاران بخش‌های مختلف بیمارستان شهید گنجی و مهر برازجان تقدیر و قدردانی کردند.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه