شنبه, 09 مهر 1401 - Friday, 30 September 2022

سخن مردم : میثاق نامه نماینده مردم دشتستان در آغاز فعالیت مجلس یازدهم

 84517960 593064577945455 7693670942787991929 n

به گزارش سخن مردم : متن میثاق نامه ی وی بدین شرح است:

مردم شریف دشتستان بزرگ

سلام علیکم

در آغاز مجلس یازدهم بر خود لازم دیدم بین خود و شما عهدی ببندم که در چهار سال آینده مسیر راهم باشد؛

جایگاه حاضر را امانت الهی می دانم که از سوی شما به اینجانب واگذار گردیده است، لذا تعهد می نمایم که صدای رسای دشتستان بزرگ در بهارستان یازدهم باشم.

حقوقی که برگردن اینجانب گذاشتید را به هیچ قیمتی نخواهم فروخت و احقاق حقوق شما را بر منافع شخصی، جریانی و منفعت صاحبان قدرت و ثروت مقدم می دانم. در اين مسير با همه ی توان و استفاده از ظرفيت هاي قانوني كشور با مفاسد مبارزه خواهم كرد.

شفافیت یک اصل ضروری است لذا بر خود لازم می‌دانم مردم را در جریان آنچه در مجلس می گذرد بگذارم و تصميمات و آرایم را به مردم باز گویم.

بر اساس برنامه‌ای که در آینده اعلام خواهد شد بطور منظم در همه مناطق، شهرها و روستاهای دشتستان با اولويت محرومان و مستضعفان حضور خواهم يافت تا بتوانم مطالبات شما را شنیده و برای تحقق آن تلاش كنم.

استفاده از نظریات نخبگان دشتستان امری ضروری است لذا با تشکیل کمیته‌های علمی و کارشناسی و با به کار بستن خردجمعی جهت پیشرفت دشتستان و تحقق بيانيه گام دوم انقلاب اسلامي حركت خواهم كرد.

به عنوان سرباز انقلاب با شهداي عزيزمان بويژه روح بلند سردار دلها حاج قاسم سليماني عهد مي بندم كه ادامه دهنده راهشان در مجلس باشم و اوامر و رهنمودهاي رهبر معظم انقلاب اسلامي حضرت امام خامنه اي را محقق كنم.

از همه مردم شريف و مومن دشتستان و استان بوشهر مي خواهم كه فرزند كوچك خود را از دعاي خير خويش محروم نفرمايند و همواره با امر به معروف و نهي از منكر ياريگر اين حقير باشند.

والعاقبه للمتقين

ابراهیم رضایی

میثاق نامه

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه